Sayfa 61/1000 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yahu faiz artıyor diye borsa artıyor resmen geri zekalilik başka birşey değil.
    Ha ne yaptılar 4 saatlikte 200 Luk ema ya geldi usdtry , en son4.70 lerde dokunmuştu şuan bütün indikatorlerde 4 saatlik ve Günlükte düzeltmeler yapıldı sağolsun merkez şimdi bakalım reel sektörün 2 derdi olacak hem yüksek faiz hem yüksek kur
    konu keriz silkelemeye geldi mi faiz, borsa ve dolar hep beraber bile artabilir...

pozisyonunuz sağlam ve sabit olsun. bunlar birbirini düdüklemeye çalışırken geceleri mışıl mışıl uyursunuz...
    yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Kısa periyotların alayı kızarmış.Bir tek günlük kalmış yeşil

6.0647 altında 24 saat kalırsa o da kızarır..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    diş oalyına girme istersen
    Çizgi altında 24 saat kalsın ;kafamı kırarım

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    içeriden haber alsam dolar 300 puan artacak kesin bilgi yayalım dermiyim
    yada dün 6.38 den dolar alırmıyım
    Ben sizin çok derin bilgilere haiz olduğunuzu tahmin ediyorum. Reis gibi sağ gösterip sol çakıyorsunuz. Kimse kimsenin kaçtan alıp sattığını bilemez. Bugün reis esnafa yaptığı konuşmada faizin yükseleceğini bilmiyor muydu , biliyordur sanırım. Hem ''bana rağmen artırdılar, mağdurum '' diyebilecek hem de başka bir platform da - dolarlarınızı satın dememişmiydim- diyebilecek.
    Şaka bir tarafa , ben size biz espri yaptım ama siz ciddiye aldınız. Yoksa sizi severek okuyorum. ( sevmek = beğenmek )

4. beter olmadan yeter olmaz.
    yin mi yimen mi yin mi yimen mi

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. Usd yedi üzerine atınca 50 kuruş makas çekip trade fırsatı vermeyen banka ve aracı kurumlar,

Faizin artacağını bile bile karardan önce yine faize giydiren reis,

Faizler roketlemeden bankalardan bağımsız taksitli satış kampanyası düzenleyen bilimum müteahhit konutçu tayfa,

Kuru bahane edip fahiş zammı kitleyen bilimum yerli stokçu fırsatçı tayfa,

Kgf çekip dövize basan uyanık kobi..

Nerde ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir mb..

Daha da sayabilirim de, galiba piyasa ve toplum için en önemli unsurun "güven" olduğunu anlayana kadar gidecek daha çok yolumuz var belli..

Faizi 625 baz puan artır 25 yap Doları ancak 2 hafta önceki fiyata geri çek, üstelik bugün 1.5 milyar Dolar kadar yerli alışından dolayı Dolar fazla geri gelmemiş derler. . Vatan millet sakaryacılık böyle bir şey işte hem faizle hem kur ile milletin anasını...

7.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Faizi 625 baz puan artır 25 yap Doları ancak 2 hafta önceki fiyata geri çek, üstelik bugün 1.5 milyar Dolar kadar yerli alışından dolayı Dolar fazla geri gelmemiş derler. . Vatan millet sakaryacılık böyle bir şey işte hem faizle hem kur ile milletin anasını...
    karar sonrası bizim yerlilerin alcı olduğunu görünce doları yukarı aldılar
    dolar aşağı doğru tekrar denemesini yapacaktır..

Sayfa 61/1000 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •