Sayfa 28/130 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1040 madde; 217 - 224 arası.

Konu: AGHOL - AG Anadolu Grubu HOLDİNG A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,382
    Migros seneye süt verir, memeler olgunlasti

2. iş keşke sadece mcdonalds satışı na kalsa, efes temettü alsan ne olacak, aldığın temettü kadar belki daha fazlasını yerli oto sermayeye aktaracaksın
    iş size düşüyor yüksek hissesi olanlar birleşip şirkete tebligat bulunacak görüşmek istediğinizi, kiralık buyaka avm gidip içinizden bir kaç kişi yatırımcı ilişkileri ve üst yönetimle konuşmalısınız
    buranın çiftlik olmadığı hatırlatılmalı bunlardan yoksa bir bk olmaz 2 koyunu güdemeyecek insanlara holding yönettirmek
    bende yüksek hisse olsa şimdiye kadar zaten çoğu şeyi yaptırmıştım

3.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Migros seneye süt verir, memeler olgunlasti
    Hiç sanmıyorum. En az 3 yıl sonra (belki) hatırı sayılır bir temettü dağıtmaya başlar.

Döviz krizi, yüksek faiz, elektrikli araba yatırımı derken holdingin kasa tam takır kuru bakır oldu. McD satışı da badem bıyık işgüzarlığına kurban gitti.

Holdingin şu an en likit yatırımı AEFES ve AEFES'in altındaki CCİ.

Allayıp pullayıp AEFES'in çok sağlam bilanço ve kar açıklamasını sağlamak zorundalar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    Ben grubun 2021`de enerji isinden tamamen cikmasini bekliyorum.
    Hem zarari kesmis olurlar, hem de buradan cok iyi para gelir.

yatirim tavsiyesi degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,382
    defter degeri 200 milyonun altindaki abidik gubidik hisseleri defter degerinin 5 katina cikartan aymazlarin onda birinin radarina girse hisse ucar zaten
    grup 70 yildir ayakta, bu zamanlari da atlatir,
    tuncay`in vardir bir hesabi
    en kotu TOGG`dan cikarlar
    cok da tin

6.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Ben grubun 2021`de enerji isinden tamamen cikmasini bekliyorum.
    Hem zarari kesmis olurlar, hem de buradan cok iyi para gelir.

Azizim, döviz krizinden (2018 ağustos) beri stratejik olmayan küçük iştiraklerden çıkılmasını bekliyoruz. Hatta buna benzer analizler ve beklentiler aracı kurumların kelli felli analistleri tarafından da yapıldı.

Şimdi "piyasa şartlarından dolayı satılamadı" da bir cevap ama malasef holding tarafı işleri çok ağırdan alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    ..........
    en kotu TOGG`dan cikarlar.....
    Küçük iştirakler satılamıyorsa bile, TOGG'dan çıkacağına bedelli sermaye artırımına gitsin ya da "rüçhan hakkı kısıtlaması" yaparak yeni hisse senedi basıp onları halka arz etsin. TOGG geleceğin yatırımı.

8. irade yok irade
    gyo enerji adel ısızu vs çıkacaklarına dair bir haber, bir aracı kuruma yetki, pazarlık vs yok honda dan ders çıkarmamışlar nasıl bedavaya elinden kaçırdı honda yı borç yüzdürmeye devam ederler ne olursa olsun batırılamayacak kadar büyük grup zorlu nasıl yüzdürülüyorsa ag de böyle yüzdürülür

Sayfa 28/130 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •