Sayfa 680/999 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Ayrıca habertürk te değerli bir hocamız HZ Nuh zamanında cep telefonu vardı demişti.Oralarda iyi araştırılmalı.Apple ,Samsung,Huawei gibi şirketlerle yarışmak istiyorsak memleketin her yerini kepçelerle karıştırıp sırları ortaya çıkarmalıyız.

İronide zirve, koptum.

Doç.dr. Kağan Kurtoğlu yazıyor ama doğrusu Dr. Ramazan Kurtoğlu biliyorum. Zırt pırt habertürk tv ye çok çıkıyor bu abi. Evanjelist diye bi şey tutturmuş ha bire eveleyip geveliyor. Boş iş.

Sınıf arkadaşım Zeynep Bodur un sahip olduğu Kalebodur da çalışan bi akrabam var. Direkt inşaat sektörüne hizmet ediyorlar. İşler sıkıntılı diyor. Ülkede 3 milyon konut stoğu varmış. Ben 1.8 milyon biliyordum. Bunların bilgileri daha güvenilir.

4. ahaha bu ahaberin epey bir AK izleyicisi var ve bu zırvaları gerçek sanıyorlar.tapınak şövalyesi ve kanal istanbul ne alaka yahu.tapınak şövalyesi bunu duysa hiç kudüsten çıkmaz topluca intihar ederdi

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu kısa videodaki 2:20 dakikadaydı masonların törenlerde giydiği önlüklerle GMAIL logosu aynı mı? Çok ilginç bir tesadüf. :-)

Biraz araştırınca aşağıdaki bilgiye denk geldim.

https://jchristoff.com/why-is-the-ma...bol-as-g-mail/

Ek 23090

naber medreseci, cumhuriyetin eğitim sisteminden kurtulunca mest oldunuz mu. görüyorsun işte sizinkileri,eserinizle gurur duyun

Vay be. Tapınak şövalyelerinin hazinelerine evimin uzaklığı 5 km. Gömü işine mi başlasak , lojistik olarak avantajlı bir konumdayım

7.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Vay be. Tapınak şövalyelerinin hazinelerine evimin uzaklığı 5 km. Gömü işine mi başlasak , lojistik olarak avantajlı bir konumdayım
    dostum ben böyle arşivden çıkarırım işte, medyum memiş ve ondan dayak yiyen keto bunlardan daha akıllıydı.

o programı canlı seyretmiştim tv de. Ortalık şarlatan kaynıyor.

Sayfa 680/999 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •