Sayfa 583/996 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    beterin beteri vardır mantığıyla moral olsun diye söylüyorum
    ilk barış harekatından bu yana toplam borsa zararım 70 K. Tüm fon getirilerini alıp gittiği gibi yaklaşık cepten de 20-25 yedi
    Bende +24k dan -22k ya indim, cepten zarara düşmek koyuyor tabi de onca zaman uğraş takip et sevin 3 5 kazandım diye, sonra hepsi boşa o daha çok koyuyor

Buradan anlaşılan haftaya operasyon başlıyor.

https://twitter.com/perihantantug/st...253700608?s=21

Sent from my iPhone using Tapatalk

113.000 tutmadığına göre haftaya 110.000 den döner inşallah.

Hadi geçmiş olsun

https://twitter.com/foreksturkey/sta...946313217?s=21

5.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    beterin beteri vardır mantığıyla moral olsun diye söylüyorum
    ilk barış harekatından bu yana toplam borsa zararım 70 K. Tüm fon getirilerini alıp gittiği gibi yaklaşık cepten de 20-25 yedi
    üstadım, şimdi kızıp kendimiz hisse alsaydık çok daha iyisini yapardık desek te bu işin öyle kolay olmayacağını da aslında hepimiz salim kafayla düşünsek anlarız. fon mu hisse mi diye çok tartıştığımız günlerde de yazmıştık. aselsanda insanlara 2 yıldır kan kusturdular. türk hava yolları soda gibi baba hisseler insanların hem analarını, hem de babalarını ağlattılar desem yanlış olmaz. burada daha tehlikeli durum şu: müthiş şekilde güzel kazanmak ta var ama gelebilecek bir kötü haberde o çok kazandıran hisselerde terste kalıp yıllarca göz pınarlarındaki yaşlar kuruyuncaya kadar ağlamak ta var. fonlar bu noktada iyidir. bu görüşümde değişiklik yok aslında. değişiklik olan tarafı şu: tek tek hisseyle uğraşmaktansa trent takibini başarıp olası yükseliş dönemlerinde fon alsak illa ki kazanırız. havalar bozunca da Yarabbi şükür demesini öğrenebilirsek değme keyfine moduna geçeriz. hani deniyor ya fonlara uzun vadeli bakmak lazım. piyasa yükseliş trendindeyse eyvallah. ama trentlerde bozulma görünce de kârı alıp çıkmak ve bir süre kafa dinlemek, daha mantıklı gibi. bir de her ne olursa olsun fırsat buldukça portföylere yüzde on ile 20 gibi oranlarda döviz ve altın enjekte etmek şart.

6. Borsada dip neresi arkadaşlar 110 bin ve aşağısı mı.bir de virüs türkiyeye bulaştımı seyreyle cümbüşü.geçen hafta 4000 tl zararla tüm fonları sattım.iyiki de satmoşım.pusuda bekliyorum yükseliş zamanını

Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Borsada dip neresi arkadaşlar 110 bin ve aşağısı mı.bir de virüs türkiyeye bulaştımı seyreyle cümbüşü.geçen hafta 4000 tl zararla tüm fonları sattım.iyiki de satmoşım.pusuda bekliyorum yükseliş zamanını
    110.000-112.000 güvenli alış bölgesi diye duymuştum

8. Elimdeki tcd, tkf, mac , gmr hepsini son dakikada sattım, zararın sonu yok özellikle tcd de.

Sayfa 583/996 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •