Sayfa 736/814 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Sn hoca65 ben uzuncuyum buna binaen çok bakmadım grafa henüz dönüş beklemiyorum.
    79,96 çok önemli ve kuvvetli . Buradan tepki gelir belki. Zira PU 15' da. DIS negatif hala ama dönebilir.
    79,96 altı boş 72.6 ya kadar.

Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Sn hoca65, sn erka65, sn cok bey çok teşekkür ederim. Allah da sizleri, bizleri ve mazlumları korusun. geçtiğimiz hafta hiç çıkmadım evden önümüzdeki hafta PCR yaptıracağım inşallah geçmiştir. İmmun sistemi güçlü tutmak lazım bunun için uyku ve Antioksidan suplementasyonu şart.
    Ben çok dikkat ettim mart ayından beri 3-5 kişi vardı sürekli yanıma gelen onlarda negatif. Bir berber geliyordu traşa, günahı boynuna ben ondan şüpheniyorum Ama ortada çok pozitif vakka var elbet başkalarıda olabilir.
    Hasta olduğunuzu nasıl anladınız mgm21 beycim nasıl belirtiler vardı

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Hasta olduğunuzu nasıl anladınız mgm21 beycim nasıl belirtiler vardı
    cok bey, biz klimayı açtık sonra tirtir titreme oldu. Zangır zangır üşüdüm akşam yatarken. Dedimki klimadandır.
    Belkide o hakikaten klima ile ilişkiliydi belkide öncülüydü.

3-5 gün sonra yüzüyor gibi hissediyor insan enerji bitiyor. Esrar içmiş gibi oluyorsun, anestezik gibi

Kişiden kişiye semptonlar değişiyormuş.

Bünye ile ilgili sanırım. Bende halsizlik ve koku alma duyu kaybı vardı. Ateş öksürük olmadı yada bir gün belki olmuştur. Nefes kolay yetmiyor birde. 3-4 gün uyudum neredeyse. Zayıfladım birde en az 5 kg. Kafa düşünce kalmıyor. 7-10 gün içinde toparlanıyorsun. Belki daha genç olsam daha çabuk geçerdi. Ama daha yaşlı olsam adamı götürürdü. 50 yaş üstü mortalitesi %0,4-4 arası değişiyor.

Ama kas eklem ağrısı ateş öksürük ishal diğer belirtileri bende yoktu sanki.

4. Arkadaşlar, kottan çıkma başvurusu yapmak için hisselerin %95'ine sahip olma şartının kaldırıldığı konuşuluyor. Bilgisi olan var mı? Eğer öyleyse her an başvuruyu yapıp ortalayı da istedikleri yere düşürebilirler. Bu doğruysa SPK neyi hedeflemiş olabilir? Konuya hakim olan biri varsa lütfen bizi bilgilendirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by karabek Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, kottan çıkma başvurusu yapmak için hisselerin %95'ine sahip olma şartının kaldırıldığı konuşuluyor. Bilgisi olan var mı? Eğer öyleyse her an başvuruyu yapıp ortalayı da istedikleri yere düşürebilirler. Bu doğruysa SPK neyi hedeflemiş olabilir? Konuya hakim olan biri varsa lütfen bizi bilgilendirsin.
    Alıntı yaparmısınız..

6. Are you ready for departure?

7.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Are you ready for departure?
    Hangi yöne

8.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Alıntı yaparmısınız..
    Sayın MGM2, kuşlu sitede biri paylaşmıştı ama şu an yok. Silinmiş ya da ben bulamadım.

Sayfa 736/814 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •