Sayfa 24/297 ÝlkÝlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 2369 madde; 185 - 192 arasý.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

olaðan dýþý birþey yok bedelli onaylanýr bürüt takas oldu tepki normal yarýn yola devam...

Borsa Ýstanbul’da kimi zaman çok yüksek meblaðlarda ardý ardýna yapýlan alým ve satým iþlemleri hisselerdeki oynaklýðý (volatilite) artýrarak, yatýrýmcýlarýn zarar etmesine neden olabiliyor.

--bu SPK yý anlamak gerçekten zor; hisse yükselirken kaybeden küçük yatýrýmcý olmaz; ancak trader kaybeder...kimi koruyor acaba?

--aðbi be hisseyi VBTS sokmak için ne gerekir?

--önce tavana gidiyormuþ gibi hýzlý bir yükseliþ yap, sonra dibe kadar düþürürsen girersin....

bir kaç hafta sonra...

--aðbi gene ocaðýna düþtük, brüt takas içi ne yapmak gerekir.

--dur kara kaplý deftere bir bakayýým...ardý ardýna yüksek meblaðlarda alým iþlemleri yap...o zaman olabilir...

bundan sonra... üçüncü seviye Tek Fiyat Yöntemi ile Ýþlem Görme

olur mu? burasý borsa...

5.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --aðbi be hisseyi VBTS sokmak için ne gerekir?

--önce tavana gidiyormuþ gibi hýzlý bir yükseliþ yap, sonra dibe kadar düþürürsen girersin....

bir kaç hafta sonra...

--aðbi gene ocaðýna düþtük, brüt takas içi ne yapmak gerekir.

--dur kara kaplý deftere bir bakayýým...ardý ardýna yüksek meblaðlarda alým iþlemleri yap...o zaman olabilir...
    Bence önümüzdeki süreçte yarýnda gelmesi veya hafta sonu olumsuz bir haber gelmesi yüksek inþallah ben yanýlýrým karel gibi borsada fiyat hareketleri olan çok sayýda hisse senedi var onlara uygulanmayan bürüt takas karele nibugun neden uygulandý bence SPK’nýn elinde bizim bilmediðimiz bir olumsuz haber olma olasýlýðý çok yüksek inþallah ben yanýlýrým

Alýntý Originally Posted by Marin Yazýyý Oku
    Bence önümüzdeki süreçte yarýnda gelmesi veya hafta sonu olumsuz bir haber gelmesi yüksek inþallah ben yanýlýrým karel gibi borsada fiyat hareketleri olan çok sayýda hisse senedi var onlara uygulanmayan bürüt takas karele nibugun neden uygulandý bence SPK’nýn elinde bizim bilmediðimiz bir olumsuz haber olma olasýlýðý çok yüksek inþallah ben yanýlýrým
    --milleti paniðe sevk etme...bedellinin onaylanmama ihtimali yok...baþka ne gibi olumsuzluk olabilir ki?...

--SPK nýn kehanette bulunma lüksü yok...iþi de deðil...

7.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --milleti paniðe sevk etme...bedellinin onaylanmama ihtimali yok...baþka ne gibi olumsuzluk olabilir ki?...

--SPK nýn kehanette bulunma lüksü yok...iþi de deðil...
    Ýnþallah dediðiniz gibi olur

Alýntý Originally Posted by Marin Yazýyý Oku
    biraz daha ekmek yemen lazým...

Sayfa 24/297 ÝlkÝlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •