Sayfa 672/908 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Yok yeni girmedim sadece aldığım tüm kârı geri verdim. Ağladığım filanda yok. Hisseye gelince henüz beklenti gerçekleşmedi. Bu köprünün altından daha ne sular geçecek göreceksin.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ah dadlanmış kenanım ah, dünya çöküyor sen 4,5 larda kardasın ve daha bekliyorsun, doğru çok sular geçer, ama her geçen su senin temeli sarsar, bir bakmışınki temel çökmüş, canın sağolsun....

2. Arkadaşlar Endeksin bu kan kaybı 83 bine kadar devam edecek gibi. Eğer burada tutunamaz ise 45-40 binlere merhaba deriz. Bu ortamda takım şampiyon bile olsa bize ekmek çıkarmayacaklar gibi. 1 sene daha buradayım bakalım bu savaşı kim kazanacak. Herkese bol sabır ve kazanç dilerim...

3.  Alıntı Originally Posted by Yokohama5234 Yazıyı Oku
    Bu tabanlar nerede duracak tanirdeniz35 bari onu da yazıver de ne kadar girecek bize ona göre hazırlıklı olalım...
    Burada hedef vermem gibi bir durum söz konusu değil. Sadece taban fiyatını yazıyorum. Oraya gelir demiyorum . Geliyorsa da şansa geliyordur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4. Bu hengamede ilaç ve market sektörü tavan ve tavana yakın gidiyor. Geri kalan tüm sektör hisseleri az ya da çok kırmızıda. Diğer ülke borsaları da kırmızı. Para baronları küresel bi manipülasyon yapıyor olamaz mı? Bu endeks dönecek elbet. Ama nerde duracak ve dönecek soru işareti.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Bugün veya Yarın bu seviyelerden endekse tepki alımları bekliyorum. İnşallah Tspor'da nasiplenir tabiki YTD.

6. Maçların seyircisiz oynanma riski de eklenebilir...

7. Allah korusun ama bu hastalıkla ilgili kötü haberler gelmeye başlayınca endeks nerelere gider muamma.

8. Taban olduk

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 672/908 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •