Sayfa 131/841 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 6726 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. Helal olsun size arkadaşlar.....Lafla kalmasın.........Herkes genel merkeze ulaşsın....!!!

Ky nın talebiyle BEDELSİZ kararı alınan ilk şirket İŞBİR olsun....!!!

Birlikten kuvvet doğar...Adı üstünde İŞBİR...İŞBİRLİĞİNden BEDELSİZ çıksın....!!!

Sizi canı gönülden destekliyorum....!!!

2. Yazıklar olsun böyle zihniyete.......Başladığı yere döndü.....!!!

Bakalım 200 tl üzerinden kalabilecek mi?

Allah sabır versin arkadaşlar....300-400 arası satanları da tekrar tebrik ederim.....!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    398 e ikinci vurup döndüğünde yükselen çift tepe formasyonu oluştuğunu yazmıştım. Bu formasyonu göre hisse harekete başladığı noktaya geri döner. Bir hisse de oluşan grafik ve formasyonları tesadüfi değildir.Bundan sonra ne olabilir.en kötü senaryo.hisse bin 100 lü fiyatlara gelip yataya sarması. İkinci senaryo 200-300 bandına oturması.taki Eylül ayına 6 aylık bilançoya kadar.orada açıklayacağı iyi bir bilançoyla 400 direncini kırması.En iyi senaryo tabiki yüklü bir bedelsiz açıklaması.Borsada hızlı yükselen hisselere bakın çıkıştan önce hepsinin sert düşüşleri olmuştur.
    Daha önce uyarmıştım. Ama bazıları bu kağıttan formasyon işlemez dediler.Borsada hiç bir yükseliş ve düşüş tesadüfi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Maalesef ikili tepe formasyonu çalışııyor.
     Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    Google ye ikili tepe formasyonu yazarsanız çıkan grafiklerle kağıdın grafiğini karşılaştırabilirsiniz.
    . Martın 22 dinde hisse 350 lerden iken attığım mesaj.

kazma formasyonu

1449 dan başlayan hareketin dibi 85 olmuş,,daha sonra 400 lere giden bir harekette şimdi 239.
    Neden 1449 dan arz olmuş,neden 85 lere kadar düşmüş,neden 400 lere çıkmış,
    dikkatli analiz yapılması gereken bir hisse.

Hisse vezir de edebilir,rezilde,,iyi yerden alana kazandırmış,zirveden alana ise çok kaybettirmiş.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

6. Arkadaşlar arasıra sayfalarda bu maili tekrarlayacağım,lütfen sizlerde şirkete yollayınız

7.  Alıntı Originally Posted by sensor Yazıyı Oku
    İŞBİR HOLDİNG e dün gönderdiğim mailin genel kurul tarihindeki değişiklikten dolayı yeniden güncellenmiş halini aşağıda yayınlıyorum,banada dün göndermiş olduğum mailden sonra hemen genel kurul tarihinin değiştirilmesi ilginç geldi,belkide tesadüfde olabilir mailde yazılanlardan dolayıda olabilir,önümüzdeki günlerde göreceğiz.Lütfen sizlerde maillerinizi [email protected] adresine yollayınız,bol kazançlar...

'' İyi günler.Ben İŞBİR HOLDİNG ortaklarından ...
    İşbir Holding olarak şirketimizin en iyi yerlere gelmesini canıgönülden istiyoruz . Bu sene yapılacak olağan genel kurul öncesi ; daha önceleri olağan genel kurullarda dile getirilen ama özellikle 2015 yılında söz verilen Bedelsiz sermaye artışı hala yapılmamış durumdadır ve bu konuda yönetim kurulu karar almamıştır.Biliyorsunuzki Türk Hisse senetleri piyasasında özellikle sermayesi küçük olan şirketlerin yüksek oranda BEDELSİZ SERMAYE arttırımı kararı almaları durumunda şirketin piyasa değerleri aşırı artıyor en son örnek olarak YONGA şirketi Bedelsiz sermaye arttırım kararı aldıktan sonra şirket piyasa değeri çok kısa sürede 10 kat artmıştır.Burçelik,Netaş gibi şirketler diğer örnekleridir.(10-30 kat arası artmıştır).Şu anda İŞBİR HOLDİNGİN en basit hesapla enflasyon düzeltmesinde 23 milyon TL,Geçmiş yıllar karında yaklaşık 24 Milyon TL bulunmaktadır.Başka bazı kalemlerde ilave edilebilmesine rağmen en basitinden bu 2 kalemde şirketin 1 e 75 BEDELSİZ hisse senedi verme potansiyeli var.Bedelsiz sermaye arttırımı için karar alma haricinde hiçbir maliyeti yoktur.Sadece bu alıncak kararla şirket değeri çok yukarılara çıkacaktır.
    İkinci bir hususta şirketin Pazar değişikliği işidir.Şu anda şirket piyasa öncesi işlem pazarında işlem görmektedir ama normal işlem görmemektedir ,buda İŞBİR HOLDİNGin gerçek değerine ulaşmamasına neden olmaktadır.Bunun için yapılacak sadece yönetim kurulu ile ana pazara geçiş için borsaya başvurma kararı alınmasıdır.OSTİM adlı şirkette sizinle aynı pazarda iken karar almıştır ve ana pazara geçmiştir .Bununda hiçbir maliyeti yoktur.
    Sizlerden şirket hissedarları olarak isteğimiz BEDELSİZ SERMAYE ARTIRIMI İÇİN SADECE SÖZ VERMENİZ DEĞİL KARAR ALMANIZ VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN BORSAYA BAŞVURMA KARARI ALMANIZDIR.
    1968 yılıdan beri büyüme eğiliminde olan bu büyük şirketin hissedarları olarak ; bu kararların alınması durumunda gerçekten tüm hissedarlar olarak şirketimizin değeri çok yükselecektir buda herkesi mutlu edecektir.Bu olağan genel kurulda gerekli dilek temenniler kısmında BELİRTMİŞ OLDUĞUMUZ BEDELSİZ BÖLÜNME VEDE PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu konuşulacak olup diğer olağan genel kurul gündem maddeleri sonunda olan oylamada olumsuz oylar kullanacağımızı vede muhaletlerimizi tutanağa uygun şekilde işleteceğimizi belirtmek isterim.
    İşbir holding olarak çalışmalarınızda başarılar diler bizim bu belirtmiş olduğumuz hususları dikkate almanızı istirham ediyorum.Tüm belirtmiş olduğum konularla ilgili herhangi bir olumlu karar alınmadığı takdirde ŞİRKETİN İYİ YÖNETİLMEDİĞİ belirtilerek hissedarlar olarak OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL talep edeceğiz vede önümüzdeki yıl genel kurul seçimlerinde yönetim kurulunun değiştirilmesi talep edeceğiz.
    Temennimiz önümüzdeki günlerde veya en geç 8 Mayıs 2018 salı günkü genel kurulda BEDELSİZ BÖLÜNME İŞİ VEDE ŞİRKET PAZAR DEĞİŞİKLİĞİ durumu olumlu olarak kabul edilir ve karara bağlanır.
    Herkese ayrı ayrı teşekkür eder,iyi günler dilerim.
    İsim :
    Tel:
    Adres:
    ''
    Arkadaşlar maili tekrarlayacağım lütfen sizlerde şirkete yollayınız,sizinkini veya benimkini

8. Bugün şirketi aradım.Yatırımcı ilişkilerinden sorumlu olan birine bağladılar Kendisine sorduğum sorular ve aldığım cevaplar aşağıdadır: Soru:Borsa kodundan çıkmayı düşünüyor musunuz? Cevap: Geçmişte spk ya böyle bir mürcatımız oldu fakat spk kabul etmedi.Biliyorsunuz bizim gibi SİP te olan şirketlerin çoğu borsadan çıktı. SORU:SPK bunu neden reddetti kanuni bir zorunluktan mı CEVAP:SPK bize çıkmamız gerektiğini söyledi biz de çıkamadık. Ama böyle bir şeyi düşünmüyoruz artık.(Demek ki kafalarında böyle bir düşünce var. Belki bazı şartlar yerine gelmediği için spk bunu kabul etmedi.Böyle bir şey hiç olmayacağı anlamına gelmiyor. Ama yakın gelecekte böyle bir tehlike yok.) SORU: Sermaye artırımı düşünüyormusunuz? CEVAP:bU SENE İÇİN DÜŞÜNMÜYORUZ.tABİİKİ BU YÖNETİM KURULUMUZUN VERECEĞİ BİR KARAR. SORU:SİP ten çıkmak için SPK ya başvuru yapmayı düşünüyor musunuz? CEVAP: Hayır böyle bir başvuru gündemimizde yok düşünmüyoruz.

Sayfa 131/841 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •