Sayfa 141/999 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    gübreyi kanalizasyona neden gönderiyorsun a be mübarek adam .... en kıymetli maden o reşat altını ederinde... sıvılaştırılmış gübre olarak apartmanın sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayacaksın onunla ...
    Sana 1 dönüm şehir icin de yer vereyim, apartmanı bırak 3 günde komşular seni siter kokudan...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sana 1 dönüm şehir icin de yer vereyim, apartmanı bırak 3 günde komşular seni siter kokudan...
    komşuların sitmesi, apartmanı sinek böcek basması bir yana

sürekli yemle beslenip hiç hava almayan hayvan depresyona girer, ayağı karnı yara olur, hem verimi düşer hem sabaha kadar böğürür üstüne de süt parası yem parasını çıkarmaz...artık erzurumun karsın yaylasında bile hayvan baksak mı bakmasak mı diye düşünüyor köylü.

beyfendi espri yapıyor yapmasına da ben çocukken köyden kente hızlı göç sebebiyle hakikaten böyle apartman altı, site yanı yerlerde hayvan bakan insanlar oldu (memleketimde yani). ben gördüm yani bunu kimse espri diye gülüp geçmesi. sonra o işin öyle olmadığını fark etti insanlar...

Garantide arbitraj işlemlerinde binde 2 vergi uygulamaya başlamış.Daha önce yoktu.

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Garantide arbitraj işlemlerinde binde 2 vergi uygulamaya başlamış.Daha önce yoktu.
    benim bildiğim hepsi uygulamak zorunda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    gübreyi kanalizasyona neden gönderiyorsun a be mübarek adam .... en kıymetli maden o reşat altını ederinde... sıvılaştırılmış gübre olarak apartmanın sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayacaksın onunla ...
    Sıvılaştırılmış nitrojen gibi olmuş bu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    benim bildiğim hepsi uygulamak zorunda
    Arbitraj işleminde binde 2 vardır. Bankalar uygulamak zorundadır.

7. o eski saf sütçü amca hikayeleri geride kaldı ankara nın köylerinden alınmış süte önce su sonra koyulaşsın diye nişasta katmış köylü. Pişirdiğinde muhallebi olarak çıkıyor o zaman giren kazığı anlıyorsun.

8. Deniz 43 hocadan alıntı..

ABD Temsilciler Meclisi'nin 29 Ekim'de 16'ya karşı 403 oyla geçirdiği Türkiye'ye yaptırım yasası, bu kez Amerikan Senatosu genel kurulunda görüşülecek. Senato Dışişleri Komitesi, dün Temsilciler Meclisi'nden geçen metindeki aynı yaptırımları içeren yasa tasarısını görüştü ve 18 evet oyuna karşı 4 hayır oyuyla kabul edildi.ABD mevzuatına göre, eğer Temsilciler Meclisi ile Senato'dan aynı konuda farklı unsurlar içeren metinler geçerse, tasarılar uzlaştırma komitesine gidiyor ve tek metin haline getirilip kongrenin her 2 kanadı tarafından tekrar oylanıyor.. Ancak Senato'ya Senatör Risch tarafından sunulan tasarı, Türkiye'ye karşı Temsilciler Meclisi'nden geçen tasarıyla bire bir aynı unsurları içeriyor. Dolayısıyla, bu haliyle Senato Genel Kurulu'ndan da geçmesi halinde uzlaştırma komisyonuna gitmesine gerek kalmadan doğrudan yasanın yürürlüğe girmesi için başkan Trump'ın imzasına gidecek.Ancak Senatodan da Temsilciler Meclisinde olduğu gibi üçte ikinin üzerinde bir çoğunlukla yasa tasarısı geçerse başkan Trump'ın veto yetkisi kalkıyor.

Sayfa 141/999 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •