Sayfa 567/1003 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Pegasusun hic bir ucagi ucmuyor suan. son 2 senede 3 kere ucak kazasi yasadi. 2 ucagi pert oldu. KAzali insan olumlu vakalar goruldu.

Zaman ve Surumden kazaniyor bir yerde Pegasus. iki sene once 34 leri gormus. Halkbank ayni surede 10 larda idi.

BAkin HAlkbank suan 5 lira Pegasus 34 lira.
    Pegasus hisse geri alimi aciklamadi, bizimkiler 750 milyon TL acikladi ama hala bir cogunu yapamadilar.

Yani Halkbank pegasutan daha buyuk bir travma yasiyor. PEgasus 17-20 olsa rump-pump yapip Halkbanktan cikardim.

2.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    abi bak ne oldu ?

Adam HAlkbankla gorusmek icin 90 gun sure istedi. Hakim 70 gun verdi.

Simdi olacak olanlar bence asagidaki gibi.Yatirim tavsiyesi deildir :

-DAVA 9 Haziran a ertelendi. 9 HAzirana kadar Avukatin Istanbula gidip gelmesi lazim.

-Pandeminin en yuksek oldugu yer dunyada suan CIn Wuhan Deil. Amerika New york. O ucular acilmaz 70 gune kadar. Bir 2 ay erteleme daha.

-Geldi gorustu. BAnkanin fikri : HAKIM in REDDI, -Amerikda subemiz yok bizi yargilayamazsiniz.

-Avukat bunlari sundu her bir madde icin SAvciligin yazili itirazi, avukatin cevabi derken 1 ay her madde.

-Esasa gecerken iken AVukatlik tarafindan yeni uzatma ile suprizler ve hayatla ilgili suprizlerle karsilasabilir. Zaten Ekim KASIM da yeniden pandemi olur. 2. DALGA . Gene ucus su bu durdulur. YArgilama yapilmaz.

-Bu arada hatirlatmakta fayda var 2017 de davasi gorulen HAkan ATillanin temyizden hala sonucu cikmadi sene 2020.

-Diyelim ki yargilanma su bu 2021 de bitti. Hatta 2021 in sonunda bitti. Avukatlik Temyize gitse sonucunu gelmesi ertlemesi o bu 2024 te sonuc cikmayacak gibi hakan Atillanin davasina bakarak

Yukaridakilerin kendi goruslerimdir. uzman deilim, Hukukcu deilim , Bi yerden edinmedim. yatirim tavsiyesi deildir. Sonucta en son tavsiye alacaginiz kisilerden biri benim biri de trendhound hala bu hissede yatirimci olarak bekliyoruz.

Eger aranizda BATAK hisse fiyatlarinda oldugunu dusundugunuz 30 kagidi varsa paylasirsa sevinirim. 30 deil 100 deil. tum borsa bile olur.
    yıllarca oyalayacaklar bu çok net. halkbank yöneticileri ilk gün çıkıp çatır çatır konuşacaktı savunacaktı.
    hata yaptıysakta özür dileyip anlaşacaktı konu kapanacaktı şu anda halkbank en düşük fiyatında 12 liraydı...
    hazirana kadar bekleyeceğim sonra güzel bir yatırım yapacağım çocuklarıma evladiyelik hisse diye.

3. Erick ortak hiç maliyet dusurmedin di mi sat/al şeklinde vs.
    Bir de ful hulk mu var?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Burak84 Yazıyı Oku
    yıllarca oyalayacaklar bu çok net. halkbank yöneticileri ilk gün çıkıp çatır çatır konuşacaktı savunacaktı.
    hata yaptıysakta özür dileyip anlaşacaktı konu kapanacaktı şu anda halkbank en düşük fiyatında 12 liraydı...
    hazirana kadar bekleyeceğim sonra güzel bir yatırım yapacağım çocuklarıma evladiyelik hisse diye.
    Neyse ki bitecek kapanacak falan demedin en azından.
    Aklında alım için hangi fiyat var?
    Yatırım tavsiyesi değildir

5.  Alıntı Originally Posted by erick_von_manhstein2 Yazıyı Oku
    Pegasusun hic bir ucagi ucmuyor suan. son 2 senede 3 kere ucak kazasi yasadi. 2 ucagi pert oldu. KAzali insan olumlu vakalar goruldu.

Zaman ve Surumden kazaniyor bir yerde Pegasus. iki sene once 34 leri gormus. Halkbank ayni surede 10 larda idi.

BAkin HAlkbank suan 5 lira Pegasus 34 lira.
    Pegasus hisse geri alimi aciklamadi, bizimkiler 750 milyon TL acikladi ama hala bir cogunu yapamadilar.

Yani Halkbank pegasutan daha buyuk bir travma yasiyor. PEgasus 17-20 olsa rump-pump yapip Halkbanktan cikardim.
    yurt dışında yaşadığın için anlaşılması senin için kolay olmayabilir. Ama yazdıkların normal. Neresi için normal burası için normal.
    peg özel şirket düşüşler oldukça kendini yeniler yükselir. halk izin ister temettü için ama peg kafasına göre gidip kredi ile 5 yolcu uçağıda alabilir. halkbank zararına kredi verebilir ve tüm kaynaklarını devlet kullanabilir ama peg zararına iş yapmaz kullandıracağı herşeyi ücretlendirir. gibi 50 konu sayılabilir.

senin anlayacağın yaşadığın yerin kültürü eğitimi davranışı yaklaşım açıcı ile buradaki çok farklı.
    Bu borsaya da sirayet ediyor. Yönetim şekline de. Finansal kazanç ve varlıklara da...

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Erick ortak hiç maliyet dusurmedin di mi sat/al şeklinde vs.
    Bir de ful hulk mu var?
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    iki kere ciktim. baska hisseye gecip buna geri geldim. HEr seferinde iyi yapti maliyeti.

birde baska hisselerde kucuk pozisyonlar actim. Onlar kara gecince geri bu gitmiyor diyerek, birde artik nasil gaza geldiysem geldim buna girdim tekrar. Maliyet dusurdum.

Bundaki aptal mantigim TH gibi. AL unut kenarda dursun. SANIRIM YANLIS yaptim ama artik cok gec.

Anladigim artik bundan bir cacik olmayacagi da artik cok gec ( ne yapayim YILDIZTOZU baska bir hisse var mi rump yapilabilecek ?

7.  Alıntı Originally Posted by Yıldıztozu Yazıyı Oku
    Neyse ki bitecek kapanacak falan demedin en azından.
    Aklında alım için hangi fiyat var?
    Yatırım tavsiyesi değildir
    kalkar 20 milyar dolar ceza keserlerse devlet uğraşmaz kapatır. personeli vakıf veya emlak a kaydırır devam eder.
    ben olsam 5 milyar dolar bile çıksa ceza kapatırım anında fişi çekerim. devlet ben değil miyim.
    kimse hak hukuktan bahsedemez. der ki bize haksız zarara uğrattılar mağdur edebiyatı... yıllarca farklı mı davranıldı...
    söylenecek çok şey varda siyasi algılanır o yüzden o topa girmiyorum.

fiyat vermem kardeş 7,2-4 civarında düşebilir düşecek dedim ağzımın payını aldım.
    spk bile şikayet edenler oldu. neyse allahtan 5 lira altına düştü de resmi olarak bilgeliğim ispatlanmış oldu.
    citi 3,75 demişti ya boşuna vermedi o rakamı sonra 4,x li revize etti. o rakamı da boşuna vermedi. işaret fişeğini attım anla.
    çok kafa şişirdim 4-8 arasında gider gelir ama ben 2 liradan alıcıyım. Ne söverler bana şimdi.

Şuanki fiyatı göz önüne alırsak hangi kağıda trampa etmek mantıklı yarın bende trade işine başlıyorum al tut yapmicam artık....

Sayfa 567/1003 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577617667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •