Sayfa 447/485 İlkİlk ... 347397437445446447448449457 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 3,569 - 3,576 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Keyifler yerindedir umarım link kin şanslı ve bir o kadar güzel insanları yatırımcıları.

Link benim gözümde çok ayrı bir yere sahip.

Bir logo olmadan asla düsturu ile bu günde eklemelerimi yaptım vatana millete hayırlı OLSUN.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir

2. Ağam bizimle eyleniyi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

4.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Keyifler yerindedir umarım link kin şanslı ve bir o kadar güzel insanları yatırımcıları.

Link benim gözümde çok ayrı bir yere sahip.

Bir logo olmadan asla düsturu ile bu günde eklemelerimi yaptım vatana millete hayırlı OLSUN.

Al sat turşusunu kur tavsiyesi değildir
    Tamam şanslıyız da sen yazınca güceniyor geri düşüyor kağan. Şaka bir yana link bu sene ilkleri yapıyor.
    İlk kez kar payı ödeyecek, ilk kez her üç aylıkta faaliyet karı yapıyor. Yakında büyük ortaklar da piyasadan mal almaya başlarsa şaşırmam. link bir logo olmayacak belki ama başka birşey olacak gibi daha kurumsal bir şirket olma yolunda adım attıkları ortada, yenilikçi ürünler artarsa, pazar payı artarsa bu şirketin büyümemesi için bir sebep yok. Bir sermaye arttırımının 2020 de yada 2021 de gündeme geleceğini düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Tamam şanslıyız da sen yazınca güceniyor geri düşüyor kağan. Şaka bir yana link bu sene ilkleri yapıyor.
    İlk kez kar payı ödeyecek, ilk kez her üç aylıkta faaliyet karı yapıyor. Yakında büyük ortaklar da piyasadan mal almaya başlarsa şaşırmam. link bir logo olmayacak belki ama başka birşey olacak gibi daha kurumsal bir şirket olma yolunda adım attıkları ortada, yenilikçi ürünler artarsa, pazar payı artarsa bu şirketin büyümemesi için bir sebep yok. Bir sermaye arttırımının 2020 de yada 2021 de gündeme geleceğini düşünüyorum.
    Ben yazınca düştüğü konusuna katılıyorum. Ama bir logo olmaz demene gücendim doğrusu ki bu benim iddiam 😄😄 belki sermaye yapısı anlamında zor olabilir fakat fiat anlamında tarihinde 2 defa logonun fiyatını geçtiğine sahitligim var bir daha niye olmasın....

6. Yeterki şu 33 34 bandını geçsin. Birdahaki denemesinde geçeceği dileğiyle herkese hayırlı geceler.Tabi link speginede hayırlı geceler

7.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Yeterki şu 33 34 bandını geçsin. Birdahaki denemesinde geçeceği dileğiyle herkese hayırlı geceler.Tabi link speginede hayırlı geceler
    19 Ağustos'taki temettü dağıtımından önce geçer inşallah ...

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Ben yazınca düştüğü konusuna katılıyorum. Ama bir logo olmaz demene gücendim doğrusu ki bu benim iddiam 😄😄 belki sermaye yapısı anlamında zor olabilir fakat fiat anlamında tarihinde 2 defa logonun fiyatını geçtiğine sahitligim var bir daha niye olmasın....
    Logo fiyat olarak geçilmesi çok zor bir yerde, oralar biraz uçuk şimdilik, ama logo bize f/k olarak ve pd /dd değeri olarak bir ölçüt, aynı f/k larda olması için link in 34 TL lere yaklaşması gerekir. Hayırlısı diyelim link fiyatı artsa da bizim artmasa da

Sayfa 447/485 İlkİlk ... 347397437445446447448449457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •