Sayfa 41/369 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 321 - 328 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Mesela Akın İpek Londra'da Bankof america da hesap açıp o kurum üzerinden hisse almasında bir sakınca varmı acaba ?
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

2. kozası olanlar tamamen kozala gecebilir ipekte olanlar yarısını satıp kozala gecebilir. gecmişte kozal fk olarak diğerlerinden %33-50 arası yukarıdaydı. hasılatın %56sı kozalda toplandığı için diğerlerine %46 düştüğü için aradaki fark %18 gibi ama %56 nedeniye para birikimi kozalda gerçekleştiği için kozala bu aşamada dönmeniz karlı olabilir. kozal bedelsiz potansiyeli %3500 kozaa bedelsiz potansiyeli %650 ipek bedelsiz potansiyeli %250. ona göre davranın. o gun geldiğinde kozalı kimse tutamaz.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

3. bedelsiz için köprünün altından çok sular akar...mahkeme bitmeden ,yönetim değişmeden o asla olmaz...koza 80-140 marj...ipek ve kozaa ise hemen hemen aynı yerlerinde..tabi bu benim fikrim..her yatırımcı kendi kararını verir.

4. [QUOTE=aptamil;5154460]
     Alıntı Originally Posted by Watchdog Yazıyı Oku

Sayın Watchdog benim şahsi görüşüm budur. Ben şu anda istesem 100 farklı hesapla alış satış yaparım. Dayıma lise arkadaşıma. Düşün Akın İpek FETö örgütünün para kasasıydı. Sanıyormusun ki bir tek hissedar Akın İpek ?FETÖ örgütünün 10 binlerce muridi var hala etkinler ve birbirlerine bağlılar.
    Sayın aptamil, ipeklerin paylarına el konulması zaten bu şirketlerdeki kontrolüm ele alınması için yeterlidir. İstedikleri kadar başka şekilde hisse alsınlar şirketin kontrolü kendilerine artık geçmez. Kontrol kendilerine geçmeyecekse ha bu şirketten hisse almışlar ha aselsandan aynıdır. Söylediğniz husus kayyum tarafından ifade edilmemiş olmasına rağmen kayyumun kar dağıtmamasına destek mahiyetindedir. Burada söyleminize bu şekilde karşı duruşumun nedeni de budur. Kayyum böyle bir gerekçe ortaya koymazken biz niye koyuyoruz ki. Bu muridler başka hisse alsalar sorun yok o şirketler kar dağıtabilir, bu adamlarda temettü alabilir ama kozaldan almışlarsa kar dağıtılamaz, niye. Kozaldan kar alamıyorlarsa diğer şirketlerden de almamalı. O zaman hiç bir şirkete kar dağıtım izni verilmemeli taki durumları netleşene kadar. Sizce makul mu bu durum?

5.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Mesela Akın İpek Londra'da Bankof america da hesap açıp o kurum üzerinden hisse almasında bir sakınca varmı acaba ?
    Aselsandan koç holdingten alsa?

6.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    bedelsiz için köprünün altından çok sular akar...mahkeme bitmeden ,yönetim değişmeden o asla olmaz...koza 80-140 marj...ipek ve kozaa ise hemen hemen aynı yerlerinde..tabi bu benim fikrim..her yatırımcı kendi kararını verir.
    yönetim değiştikten sonra kim satar kozalını spek nasıl toplayacak? son bir yıla bakarsan algılarınla oynamış sizin spek

7. beş yıllığa bakarsanız kozalın kozaaya göre daha yolu çok uzun

8. ben ileride ağlamayasanız diye yazdım ne haliniz varsa görün

Sayfa 41/369 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz