Sayfa 327/466 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
    666 ve Mahulliden yeni ataklar bekliyorum. Ben ağzımdaki baklayı çıkarabilirim. Genel kurul için geç kaldı MÜCO. Neden mi? Genel kurulda 5 sene önce yapılmış anlaşmayı fesh etme imkanı bulabilirdi. Şimdi yönetim kurulu kararı alıp, genel kurulun oylarına sunulmak üzere dese, ayrılma hakkı herkese doğar. Ha bu hak için de borsada son işlem fiyatı zart zurt olmaz. Son gönderdiği bilançoda 300 milyon üzeri özkaynak var. Ayrıca genyh ın 11 milyon liralık iştiraki söz konusu genpower jeneratöre. Battın la müco. Yani şimdi 5 liradan çağrı yapsan bile maraza çıkaracak adam dolu burada. 5 Aralık tarihi itibari ile genel kurul yapmış olsan, belki 1 lira nominale yırtardın durumu. Şimdi mümkün deeeeel....

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Ballımurat, kıllımurat, amor, üstad, hatırlayamadığım daha onca nick. O kadar ezberledik ki. Bir gün takma sakal, ertesi gün sarı peruk, bir daha ki gün kızıl saç, badem bıyık filan. Nasıl bir tatmin duygusudur çözmek mümkün değil. Ama sanki bir şeyler var. Biriniz de sormuyorsunuz. Sizden akıl alsak kaça olur diye. Dolanıp duruyor farklı farklı isimlerle. Yahu sen bu işten alıyor gibisin, ne etsek ne yapsak deseniz. Hemen akıl satmaya razı.
    Ünal bey siz neyin derdindesiniz. Birilerine laf sokucam derken kendinizce olayı çözmüş gibi yapıp beni birilerine yakıştırmaya çalışmayın. Zaten canım burnumda. Bildiğiniz birşeyler varsa açık açık yazın. İsimleri olayları. Bu bana ikinci sarışınız yapmayın. Bu kadar kazıktan sonra sizin alengirli yazınızı cekemem. Hem ben muhatap olarak şirketin sahibini alırken bana ne muradından amorundan ünalından.

[email protected]

Geceleri yatamıyorum nasıl rahatlarım, Uykumda jeneratörler kovalıyor ne yapabilirim, GENYH sonu ne olur, Hissemi nasıl satarım, Nasıl GENYH hissesi alırım, Genpower Mahkemeleri ne oldu, Bamda neler yaşandı, Genpowerın Yargıtay boyutu ne aşamada, bundan sonra bu duruma düşmemek için ne yapmalıyım, Belge istiyorum nasıl alırım konuları ile ilgili Yatırım desteği ve Piskolojik destek almak isteyen yatırımcılar mailime not bıraka bilirler... Saygılarımla AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Sayin balmu en doğrusu dürüst iseler herkes bildiği her şeyi söylesin eteğindeki taşları döksün hatta mujo denen o mahlukada fikir versinler ama Nerede O Eski delikanlılar kulağı hemen yakin yerden gosterecegine enseden dolastirip göstermeye calisiyorlar net değiller

5.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Sayin balmu en doğrusu dürüst iseler herkes bildiği her şeyi söylesin eteğindeki taşları döksün hatta mujo denen o mahlukada fikir versinler ama Nerede O Eski delikanlılar kulağı hemen yakin yerden gosterecegine enseden dolastirip göstermeye calisiyorlar net değiller
    Sayın üstad gerçekten kimin kim için burada olduğunu bilmiyorum umrumda da değil. İnanmayanada kendi şizofren hayatıyla başbaşa bırakıyorum. Zamanında dost tavsiyesi ile yüklü girdiğim ve burdaki gerçek yatırımcı olup ta benim durumumda olanlarla aynı kaderi paylaşıp bir güzel kandırıldım. Ki bir kaç değerli insana da özelden ne olur biter diye akıl danıştım ki bunlardan biri de sayın mahulli dir. Ünal beyle de bir kaç kez konuşmuşluğumuz oldu. Ne kimseye hissem satılık dedim dememde . ne de kimseye hisseni bana SAT dedim. Eğer benim elimde bilgi ve belge varsa ve bu buradaki değerli gerçek yatırımcıya yarayacaksa çıkar paylaşırım. Gerçekten canım yandı. Hem param hem zamanın hem psikolojim gitti. Ama bilip bilmeden dolaylı yoldan insanlara çamur atmaya çalışanlardan olmadım olmam. Kim kimmiş beni ilgilendirmez. Allah herkesin yolunu açık etsin. Zarara uğrayan abilerim ablalarım kardeşlerine sabır versin. Maalesef bu ülkede ki kötülerden birine denk geldik. Alengirli yolları deneyen zor duruma düşmüş yatırımcının bu durumundan faydalanmak isteyenleri de kendi vicdanı ile baş başa bırakıyorum.

6. Sayin balmu ağaçtan düşenin hali ni ağaçtan düşenler anlar bu gibi arsiz ve namusuzlara yan ve yardakci lara .şak şak cilara Çanak tutanlarin yanına kalmayacak tabi ki ama azeri ata sözü derki yılan ölür ama soktuğu adam da ölür yazık onca emeğe onca zamana bunlara ne dersen ne sövsen haklısın bunlarla zaman aşımına uğramadan yapılacak bir şeyler var ise onun yapilmasin a bakmak lâzım sizler dosyaya ve olaylara hakim siniz gibi ben özel durumdan dolayı pek ilgilenemedim teşekkür ediyorum ilginize

7. Sayın üstad benim de vakıf olduğum bir durum maalesef yok. Bu konularda benim kanaatim en sakin ve çözümlemesi daha doğru insan bence sayın mahulli dır. Onun görüşlerini almak lazım diye düşünüyorum

8. Mahulli galiba epey dir forum da yazmıyor veya yazmak istemiyor ya umudu tükendi yada zamana bıraktığı bir şeyler mi var. .?

Sayfa 327/466 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •