Sayfa 793/1078 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bankalar ilgi alanıma girmediği için bir şey diyemeyeceğim...!

Grafiğin doğrudan linkini verirsen daha net görüntü olur.

Senin yüklediğin net görünmüyor...

NOT: Grafiği göremeyen var mı?

Bizim siteden ekran görüntüsü alıp atmıştım bende görünüyor ama sizlerde görünmüyor mu acaba?
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Bizim siteden ekran görüntüsü alıp atmıştım bende görünüyor ama sizlerde görünmüyor mu acaba?
    Sen hakkaten yazılanları okumuyor musun?

Bana öyle geliyor ki başlığa bakıp geçiyorsun...

Senin grafik görünüyor ama net değil. Yukarıda da yazdığım gibi. Doğrudan linkini ekleyebilirsin...
    Ben örnek olsun diye ekledim ve paylaştım...

4. Hayırlı günler.

Siteden XU100 grafiğini paylaşayım...

Bakıp da göremeyen varsa lütfen bildirsin...

Osilatöre göre konuşursak:

- 25 seviyesi geçilmek üzere güzel bir hareket yapacağa benziyor. Eğer 25 seviyesi geçilirse hareketlerin devamı gelir...

- Geri gelişte de yine bu seviyeye dikkat etmek gerekiyor...

- 91.708 Ortalama direnci ve Sistem direnci ise yaklaşık 92.300 seviyesinde...

- Farklı çalışmalarda 93bin 'li ve 96bin 'li seviyeler öne çıkıyor...

- Bakalım nerede duracak ve geri gelmeye başladığında tutunabilecek bir destek bulabilecek mi? İşte esas mesele bu...!!!

Siteyi kullanma oranı çok düşük seviyelerde...

Bana öyle geliyor ki düzenli takip eden bir kaç kişi hariç ilgilenen yok...

Sayfamız yine çok cansızlaştı...

Sağolsun @Dandanakan abimiz sayfamızı boş bırakmıyor. Sevgili @Selim de geceleri gelip yazıp kaçıyor...

Bir de düzenli selam veren sn.@ozbek var...

Acaba site mi yetersiz veya kullanışsız ya da bir eksik mi var?

Şu içerisinde bulunduğumuz sıkıntı dönemlerde bu kadar az ilgi varsa boşuna mı yüklemek için uğraşıyorum diye yine düşünmeye başladım...

Bugün grafiklere sadece 8 kişi bakmış...!!!

6 kişi de tablolara bakmış...

Muhtemelen bunlar da aynı kişilerdir...

Bir kaç gündür TUPRS sayfasına takılıyorum. İnanın kıskandım.

1-2 grafik koydum ama pek takan yok orada. Orasının alemi bambaşka. Herkes birbirine laf atıp duruyor...

Yine de kalabalık olması güzel bir şey.

Kısmet, belki bir gün bizim sayfamız da öyle kalabalık olur ya da hepten kapanır?!...

7. Üstadım bu durum gördüğüm kadarı ile şu sebepten kaynaklanıyor.
    1. Bizim gibi borsada uzun zamandır bulunan kesim kendine has bir sistem oluşturmuş onu takip ediyor.
    2. Uzun vadeci ve temettüye oynayanlar zaten hisse düşmüş çıkmış pek ilgilenmiyor.
    3. Yeni nesil zaten çalışmaya üşeniyor armut piş ağzıma düş hesabı hepsi sosyal medyada onu al bunu sat peşinde.
    Durum böyle olunca Bir sürü emek yararlı bilgiler çizimler hepsi boşa gidiyor.
    Desen'ki bu hisse al verdi alıyoruz,sat verdi satıyoruz bak o zaman burası ne oluyor.

Haklısın ne diyeyim...

Gözden kaçan bir nokta var...

- Birileri gibi 2-3 hisseye tavsiye de bulunmuyor, tam 441 farklı grafik ile otomatik tavsiyede bulunuyorum...

Zaten doğrudan AL/SAT demek hem yasak hem de bize yakışmaz..

Böyle aynı anda hergün hem de farklı sistemlerle sonuç bildiren başka bir yer/kişi yok...

Dediğin gibi bakmak bile zor geliyor. Oysa bir baksalar neler görecekler neler...
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Üstadım bu durum gördüğüm kadarı ile şu sebepten kaynaklanıyor.
    1. Bizim gibi borsada uzun zamandır bulunan kesim kendine has bir sistem oluşturmuş onu takip ediyor.
    2. Uzun vadeci ve temettüye oynayanlar zaten hisse düşmüş çıkmış pek ilgilenmiyor.
    3. Yeni nesil zaten çalışmaya üşeniyor armut piş ağzıma düş hesabı hepsi sosyal medyada onu al bunu sat peşinde.
    Durum böyle olunca Bir sürü emek yararlı bilgiler çizimler hepsi boşa gidiyor.
    Desen'ki bu hisse al verdi alıyoruz,sat verdi satıyoruz bak o zaman burası ne oluyor.

Sayfa 793/1078 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •