Sayfa 533/1000 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. yabancı yabancı deniyor da....yabancının dönüp dolaşıp geleceği yer yine burası. başka yerde böyle lokma yok..
    hatırlayın; bir ara abd uçurumun kenarındaydı... yunanistan, ispanya, portekiz vb. ülkeler battıydı..milyarlarca dolar subvanse edildi.ne oldu. hiç. değişmez yani...
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

2.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Hele sazeli’ne bakın hele AKlı sıra reisciğine destek atıyo, nihayet piyasaları bozma gayretli destekler tespitler iletiler falan..
    Ula ne komik bu reisciler yaw..
    Dostum beni yanlış anladın yarın borsa ne olur ne olmaz bilemem fakat petrolün düşmesi az da olsa pozitif katkıda bulunacaktır.Ben siyaseti sevmem yazılarıma siyaseti bulaştırmam.Ben malda olmasam bile borsa düşssün diye kötü şeylerde yazmam yani panik ortamı ucuz bir şeyler alayım yüksek fiaattan satayım benim mantık ve ahlak anlayışımla bağdaşmaz.Ben normal zamanlarda pozisyon yakalayıp teknik analizlerime uygun pozisyon kapamayı severim.Manüpülasyon , panik ortamı gerçekten bunlardan nefret ederim.Ben rakibimle eşit şartlarda güreşmeyi severim.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

3. Acaba doktor var mı göz ameliyatı sonrasında renk körü olmak mümkün mü acaba .

Yada gençlikte çok hafif olan renk körlüğü ilerler mi acaba .

Eskiden gördüğüm birçok rengi farklı algılayabildiğimi görüyorum o yüzden örneğin koyu turuncuları kırmızı görmek gibi.

Fikir edinmek istiyorum da pandemi zamanı hastaneye gitmemek için

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    yabancı yabancı deniyor da....yabancının dönüp dolaşıp geleceği yer yine burası. başka yerde böyle lokma yok..
    hatırlayın; bir ara abd uçurumun kenarındaydı... yunanistan, ispanya, portekiz vb. ülkeler battıydı..milyarlarca dolar subvanse edildi.ne oldu. hiç. değişmez yani...
    RTE seçim kaybetmez bu muhalefete karşı.
    Daha Bangladeşteki aç yobazların Hollywood filmine cihat ilan ettiği gibi günleri de göreceğiz. (Belki gördük dün sokaktaki suriyelileri... aç yobazları ithal ettik onları da işte)
    Ama olur da, bugün esip gürlediği "dış güçler" ile veliahtı için anlaşmaya oturursa...
    Ki bu pazarlık batık-bitik ekonomi-borçlar-%50 işsizlik-aşı-ilaç bulamaz-alamaz şartlarda olacaktır.
    Hatırlayınız Kemal Derviş getirilişini...
    Yani Nasreddin Hoca'nın dediği gibi:"ölme eşşeğim ölme, bahar gelecek."
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    Dostum beni yanlış anladın yarın borsa ne olur ne olmaz bilemem fakat petrolün düşmesi az da olsa pozitif katkıda bulunacaktır.Ben siyaseti sevmem yazılarıma siyaseti bulaştırmam.Ben malda olmasam bile borsa düşssün diye kötü şeylerde yazmam yani panik ortamı ucuz bir şeyler alayım yüksek fiaattan satayım benim mantık ve ahlak anlayışımla bağdaşmaz.Ben normal zamanlarda pozisyon yakalayıp teknik analizlerime uygun pozisyon kapamayı severim.Manüpülasyon , panik ortamı gerçekten bunlardan nefret ederim.Ben rakibimle eşit şartlarda güreşmeyi severim.
    Hey dostum, harikasınız sen ve gibiler.
    Hepisini halletcez, Dow’u o petrole rağmen çıkarıcaz, patlAK Bistiğinizi bile yamayıp üfletecez az balon daha, merAK etme sen. )

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Çok dikkatli ol Dostum. Bu normal bir fiyatlama değil.
    Dip mi oldu ora şimdi ?..
    Seçim ekonomisi fiyatlamaları bunnar..

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Hoca'nın analizi. Burada da bulunmasında fayda var.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xu100 takip ettiğim denge rakamları olası ilk 3 destek noktasında türbülans yaşanırsa yukarı gitme şansımız hala var .
    olmaz ise olası hedef siyah ok diye düşünüyorum .

HANİ DOWDA BALON VAR DİYORUZ YA.
    BUNU YENİ YAPTIM.
    BALONU GÖSTERİYOR.!

DOW

AYLIK

Sayfa 533/1000 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz