Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 25 - 32 arası.

Konu: İc Markets Para Cekimi ile İlgili

1.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    vallahi hocam klasdan ondan fazla defa yatırıp cekmıstım sıkıntısız 1 saat içinde tamam lisans misans olayı yuzunden komık olur dıyorsunuz ama her para cekımınde 30 dolar harcarsak yemişim oranın lısansını yatırmışım geri çekiyorum işte neden ugrastırıyorsun ki çok saçma yaptıkları bence bakalım on yuzu yukledım onayda suan ınsallah boyle olur olmazsa bankaya ıstıycem artık yapcak bısey yok
    klas tan cidden uzak durun.

banka yoluyla transferde 25-20 dolar kesinti olur artı para transferinde görünürsünüz.

en iyi kredi kartıdır.

tanımsız karta hiçbir kurum para iadesi yapmaz.

bunun icm le bir ilgisi yok gibi duruyor.

2. Hocam iyi de tanimladim kredi kartimi yine ayni

LG-H870S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by bluefalcon Yazıyı Oku
    klas tan cidden uzak durun.

banka yoluyla transferde 25-20 dolar kesinti olur artı para transferinde görünürsünüz.

en iyi kredi kartıdır.

tanımsız karta hiçbir kurum para iadesi yapmaz.

bunun icm le bir ilgisi yok gibi duruyor.
    herkesin uzak durun dediği klasfx den 7 bin dolar kar çektim herkesin övdüğü icmarkets den para çekemiyoruz hocam . biri yazmış 1000 dolar için 60 dolar komisyon kesmiş parayı çekerken 60 dolar 200 lira para demek bana hiç akıllıca gelmiyor burayla devam etmek fxpro falan para çekerken yatırırken komisyonları kendisi karşılıyormuş bunların umurunda degıl heralde kesilmiş edimiş

4. http://prntscr.com/g88qd6 çekilen fon kısmın da soyle bır uyarı var 60 gun ıcınde yatırdıysanız aynı karta hepsını alabılırsınız gıbı bırsey yazıyor ama vermıyor nasıl oluyor kı bu anlamadım

5. sanırım siz yanlış biliyorsunuz arkadaşlar defalarca chate baglanıp sordum hep aynı yanıt 500 dolarını kartınıza cekebılırsınız kalanını çekmek istiyorsanız banka hesabınıza çekmek zorundasınız diyor kredi kartı görseli eklemeyle falan alakası yokmuş yani işin. Kartın görselini ekledim diyorum arka yüzünğüde atayım hepsini kartıma çekeyim bu mumkun değil diyor.

Bi sürüde kavga ettim kadınla adamla bi çok firmada hesap actım ilk kez boyle bısey yasıyorum vs diye hiç bir şekilde oluru yok diyor karını karta çekemiyorsun yani diyorki biz zaten kullanıcılar zarar eder mantıgıyla baktıgımız için yatırdıgı kadarını kartına yolluyoruz kar çekecekse bizden sıkıntı yaşasın diye düşünüyor demek ki bir daha bulaşmam 10 dolar falan olsa neyse 60 dolar komisyon ödemek akıl işi değil.

senelerdir kullanıyorum ben icm'i sen kartı tanımla tamamdır.

7.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    senelerdir kullanıyorum ben icm'i sen kartı tanımla tamamdır.
    ben de aynen. çok temiz kurumdur.

8.  Alıntı Originally Posted by The_Economİst Yazıyı Oku
    sanırım siz yanlış biliyorsunuz arkadaşlar defalarca chate baglanıp sordum hep aynı yanıt 500 dolarını kartınıza cekebılırsınız kalanını çekmek istiyorsanız banka hesabınıza çekmek zorundasınız diyor kredi kartı görseli eklemeyle falan alakası yokmuş yani işin. Kartın görselini ekledim diyorum arka yüzünğüde atayım hepsini kartıma çekeyim bu mumkun değil diyor.

Bi sürüde kavga ettim kadınla adamla bi çok firmada hesap actım ilk kez boyle bısey yasıyorum vs diye hiç bir şekilde oluru yok diyor karını karta çekemiyorsun yani diyorki biz zaten kullanıcılar zarar eder mantıgıyla baktıgımız için yatırdıgı kadarını kartına yolluyoruz kar çekecekse bizden sıkıntı yaşasın diye düşünüyor demek ki bir daha bulaşmam 10 dolar falan olsa neyse 60 dolar komisyon ödemek akıl işi değil.
    kart limitinle ilgili olmasın?

limiti düşükse gönderemiyor olabilirler.

bir de hesap türünüz nedir?

true ecn ya da standart hesap mı?

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •