Sayfa 945/946 İlkİlk ... 445845895935943944945946 SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 7,553 - 7,560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Sayfa 944... kayıp...

Görennerin, insaniyet namina yerine koyması...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sayfa 944...
    o neki bende 378
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

ha anladım rxpu bugün ki borsa altın döviz değerleri ile yeni bir dolar topiği açarmısınız sizin eliniz uğurlu gelecek gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 944... kayıp...

Mesaj silindi ondandır yeniden girince düzeliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 944... kayıp...

benim emsajlarım kayboluyor kitapsıza yazıyom yazıyom kayboluyo en son reha agya kosun dedim oda gitmiş

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    faiz arttırırsada doalr yükselmez
    Tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan, Bildiğim şu oradan buraya geçenler az olursa problem olmaz ama hurra bir geçiş olursa her şey berbat olur. Geçeceksen sessiz geç fazla kişiye duyurma...
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Yurt içi yerleşiklerin Döviz mevduatı, 10 Mayıs ile biten işlem haftasında 2 milyar dolar artarak 181.221 milyar dolara yükseldi.

Merkez Bankası tarafından Perşembe günü yayınlanan haftalık bilgilere göre yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı aynı dönemde altın hariç 2.2 milyar dolar arttı.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ha anladım rxpu bugün ki borsa altın döviz değerleri ile yeni bir dolar topiği açarmısınız sizin eliniz uğurlu gelecek gibi
    Bu seferlik bir güzellik yapsak Dolarda ve faizde yükseliş kaçınılmaz topiği açsak millet beni topa koyar mı?

İtirazı olan varsa şimdi söylesin yoksa 1000 entry boyunca sussun....
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 945/946 İlkİlk ... 445845895935943944945946 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •