Sayfa 269/368 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2942 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: CLEBI - Çelebi Yer Hizmetleri

1. bu hisseden umudu kesin artık gitmez 6 ay önce bir furya oldu 118.00 i gördü satan malı götürdü,Çelebi sadece zaman kaybıdır , ben 100 ü kırdı diye aldandım 3.5 ay ağaç etti beni sonra aldığım fiyata geri verdim, bu kadar yatırımcı düşmanı bir şirket olamaz ,tekrar 97.00 oldu spekülatör kim sizce hadi bilin baş harfi Ç

2. iyi ne güzel kurtulmuşun burda neden geziyorun

3.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    iyi ne güzel kurtulmuşun burda neden geziyorun
    gecen hafta 61.50 den pegasus aldım tüyo geldi iyi bilanço gelecekmiş bak kaç oldu pegasus tavsiye ederim bu gün %4 yaptı en azından karekter var şirkette

4. ne güzel kutlarım da bundan bana ne bak ben dün ıcbc bank aldım şansa bugün yüzde 8 primli sattım..bundan sanane

5.  Alıntı Originally Posted by mesude Yazıyı Oku
    ne güzel kutlarım da bundan bana ne bak ben dün ıcbc bank aldım şansa bugün yüzde 8 primli sattım..bundan sanane
    ben pegasusu satmam 70 ve üstü görmeden 90.00 hedef fiyat verdi bu gün aracı kurum , bilançosu Pegasusun rekor kar gelecek , Çelebi nin tırt olduğu belli yoksa bu gün alımlar sert olurdu siz sanıyormusunuz Çelebinin bilançosunu spekler bilmiyor KÖTÜ BİLANÇO GELDİ çelebi de

6. Onerim 100 dede satma lutfen hatta Pegasus la uc lutfen

7. Artık kesin kanaat getirdimki çelebiyi 117.80 den almış. Öyle acıtmışki çelebi !!! sayfadan kopamıyor. Sen biraz bekle bu seferde 140 dan alırsın ))))
     Alıntı Originally Posted by skyland Yazıyı Oku
    ben pegasusu satmam 70 ve üstü görmeden 90.00 hedef fiyat verdi bu gün aracı kurum , bilançosu Pegasusun rekor kar gelecek , Çelebi nin tırt olduğu belli yoksa bu gün alımlar sert olurdu siz sanıyormusunuz Çelebinin bilançosunu spekler bilmiyor KÖTÜ BİLANÇO GELDİ çelebi de
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8. Kesinlikle katılıyorum....aci büyük arkadaş ya alamadi arkasindan baktı ya da 114 den aldı

Sayfa 269/368 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •