Sayfa 137/157 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Nasıl hallettin kardeşim. Normalde b grubu hisse senedi sahiplerinin alacak kaydı yaptırmasını gerek yok diye biliyorum. Zaten bankanın sitesinde hisse senedi sahipleri için açıklama yapılacak yazıyor. Ama insanın içi rahat etmiyor. Bu hisse senetlerinin fotokopisini nereden alicaz. Mkk da hisse miktarı belli sonuçta

2.  Alıntı Originally Posted by Akhmenrah Yazıyı Oku
    Nasıl hallettin kardeşim. Normalde b grubu hisse senedi sahiplerinin alacak kaydı yaptırmasını gerek yok diye biliyorum. Zaten bankanın sitesinde hisse senedi sahipleri için açıklama yapılacak yazıyor. Ama insanın içi rahat etmiyor. Bu hisse senetlerinin fotokopisini nereden alicaz. Mkk da hisse miktarı belli sonuçta
    bankanın sitesinde öyle yazıyor ama tmsf de hisse senetleri için talepte bulunmanız gerek denmiş. senin gibi biri daha yazmıştı gerek yok diye aradım hem bankayı hem iflas masasını hak talep etmek gerekiyor dendi. ist. iflas masasına gidip hallettim. bulunduğun yerden de yapabilirsin harç ödemen gerekiyor 89.6 ve 60 olmak üzere iki adet. Hisse senedi bilgilerini yatırım şirketinden imzalı şekilde istedim. Dediğin doğru, ispat edilebilir ama uğraşa da bilirsin, zaten pek bir beklentim de yok sadece yapılacaklar ne ise yapayım dedim.

3. bazı arkadaşlar nasıl olsa kaydımız var sitede de iflas masası yazmıyor diyerek yıllarca kendi bildiklerini yazdılar batık bankerlerde de aynısı oldu hak talebi için belgelerle tasviye kuruluna başvuruldu adamın malı satıldıkca sıradakilerine ödeme yapıldı iflas masası banada her türlü alaçagını bize başvuraçaksın harcını öde gel kayıt altın alalım dediler bende dediklerini yaptım 200-300 sıra arasında yerimi aldım bekliyoruz ne çıkaçak belli degil ümraniyeyi siteye kim koydu orada evrakları teslim alan kişi gelişi güzel bir kutunun içine atıyor aldıgına dahil bir belge bile vermiyor kendiside kayıt altına bile almıyor tamam bu kadar diyor arkana baka baka ayrılıyorsun.

4. Hisse satmak isteyen var mı?

SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. deveyi hamuduyla yutmak deyim var ya işte aynısı asyab da gayrımenkulleriyle yuttular .hak yemeyi ne kadar çok seviyorlarmış . hani kayyumları çok övüyorlardi çülü vahya dönüştüruyorlar diye gayrımenkulleri yöneten kayyumlar ne yapıyor açaba sefasını sürüyorlardır herhalde.

6. asyab ana binası vakıf katılıma verilmişti bir zamanlar binanın kiralık oldugunu yazanlar oldu kimileri bankanın dedi tbb incelerken ana binanın adresi olan Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye/İstanbul adresinde KLNMA bankasının adresi de aynı

7. sizin belirlediğini zbir borsaya trasnfer yapılıyor, sizi asyakatılımdan aramadılarmı?

8. Selamun aleyküm arkadaşlar,
    asyabanktan aranıp ve bazı belgeler doldurulup hissesini baska bir banka üzerinden farklı bir aracı kuruma transfer ettiren varmı?

Sayfa 137/157 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •