Sayfa 499/996 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. Kendi TCD ye para yatirmakla kalmayip, benim gibi cevresindeki insanlara da bolbol TCD aldiranlar oldu mu.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Kendi TCD ye para yatirmakla kalmayip, benim gibi cevresindeki insanlara da bolbol TCD aldiranlar oldu mu.
    Kazanırsa Allah'tan kaybederse senden bilir.
    Kimseye tavsiye vermeyin bence.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    Kendi TCD ye para yatirmakla kalmayip, benim gibi cevresindeki insanlara da bolbol TCD aldiranlar oldu mu.
    Şayet ppf fonları veya zarar etmeyeceğinin %99 kesin olduğu banka değişken fonları dışında hiç bir yatırım ürününü başkalarına önermiyorum. Hisse altın veya döviz gibi riskli yatırımlar bahsedersem de çok ciddi riskli olduğunu söylüyorum. Yükseldiği gibi düşebileceklerini açıklıyorum.

4. 4'LÜ İDLİB ZİRVESİ 5 MART'TA

- Bizim için İdlib meselesi Afrin kadar, Barış Pınarı Harekat bölgesi kadar önemlidir. Putin'e açıkça ifade ettim. Öğlen sayın Merkel ve Macron'a da ifade ettim. 5 Mart'ta tekrar bir araya geleceğiz ve bu konuları konuşacağız.

5 marta kadar borsa yine sakat

Hayir, ata ile telefon ile gorusmustum.
    TEFAS ta fiyatlar olustugunda kendi sitelerinde yer aldigini TEFAS a tabi olduklarini soylediler...

Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ata portföy var. Gece 12'den sonra açıklıyor sanırım
    http://www.ataportfoy.com.tr/fon-getirilerimiz.html
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Hanim a aldirdim ama persembe gunu satmis....

Alıntı Originally Posted by atmega48pa Yazıyı Oku
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Hayir, ata ile telefon ile gorusmustum.
    TEFAS ta fiyatlar olustugunda kendi sitelerinde yer aldigini TEFAS a tabi olduklarini soylediler...
    Ben kontrol ettiğimde ertesi günü fiyatlarıyla uyuşuyordu üstadım Kontrol ettiniz mi siz ?

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Ben kontrol ettiğimde ertesi günü fiyatlarıyla uyuşuyordu üstadım Kontrol ettiniz mi siz ?
    Şu an sitesinde olan fiyatlar Pazartesi günü fiyatları sanırım, çünkü Tefaştaki fiyatlardan farklı.

Sayfa 499/996 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •