Sayfa 746/924 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 7391 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

Endeks ve haber akışının olmaması nedeniyle dar alanda kısa paslaşmalar devam ediyor.
    Gedik yatırımın satış yerine YKB,AK, MERRILL LYNCH geçmiş gibi gözüküyor.
    YKB ve MLYNCH rabotu hisseyi yoruyor.

Dar alanda kısa paslaşma var derken 1.500.000 lot 15.500 TL den Ziraatten Halka özel emir geçmiş gibi
    Bu havada bu alım oldukça ilginç geldi. Ne ifade ediyor açıklama olmadığı için ilerki günlerde göreceğiz.

Hektaş bilanço açıkladı ve geçen seneki karı yakalamış. Bu piyasa şartlarında bence iyi.
    Bizde henüz bilanço yok ve genel kurul tarihi de açıklanmadı.

Cumhurbaşkanının çiftçilere yönelik ürün destek açıklaması olumlu.
    Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

2. Bilançoyu merak etmeye gerek yok bence...hissede hayaller fiyatlanmis durumda mali yikacak ky ariyorlar...

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bilançoyu merak etmeye gerek yok bence...hissede hayaller fiyatlanmis durumda mali yikacak ky ariyorlar...
    Hisse salt gübre ve ilaç faaliyetleriyle, finansal verilerle fiyatlanmış olsa haklısınız derdim.
    Söğüt altın madeninin geleceği, işletilmesidir önemli olan.
    Bilançoyu neden merak ediyorum?
    Gemiler 75 milyon usd ye satıldı mart ayında ve bu satış çok kar doğurmasa da bir yük gitti ve finansallar , borçlar rahatlayacak.
    Razi / iran dan 27 milyon temettü geldi yıllar sonra .
    Bu nedenle hayale devam...

Al/ sat yatırım tavsiyesi değildir.

Kapanıştan sonra KAP a düşen haber, sürecin devamı ve hızlanması için iyi bir gelişme.
    Demek ki Koza Altın zamanında rezerv alanının bitişiğindeki gayrımenkulleri de toplamış.

Şirketimizin 27/03/2020 tarihli açıklamasında, Söğüt maden sahasının Şirketimiz bakımından en verimli ve etkin şekilde değerlendirilebilmesi için çalışmaların devam etmekte olduğu kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Bu kapsamda Koza Altın İşletmeleri A.Ş.'nin ilgili ruhsat sahasında yaptığı çalışmalar ve maden sahasında sahip olduğu gayrimenkullerin satın alınmasına ilişkin görüşmeler yapma, teklif verme ve anlaşma sağlanması halinde Yönetim Kurulu onayından geçmek kaydıyla sözleşme yapma vb. tüm mali ve hukuki işlemlerin yerine getirilmesi için İdare'ye yetki verilmesine Yönetim Kurulumuz tarafından oy birliği ile karar verilmiştir.

Al/sat/tut yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : HAK; 06-05-2020 saat: 19:55.

5. Gübreciler nerdesiniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Ah gübre yedirmedin bize...

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Gübreciler nerdesiniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    pusuda haber beklerler
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

8. Gubre pazarlamaaa tam gazzzz...

Sayfa 746/924 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız