Sayfa 1012/1027 İlkİlk ... 125129129621002101010111012101310141022 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 8,089 - 8,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

USD/TRY 4,6755 +0,0601 +1,30%
    GAU/TRY 188,621 +4,314 +2,34%
    Altın 1.255,70 +14,00 +1,13%

altın bugün ilginç hareket çekti
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Şimşek, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, orta vadeli bir perspektifle enflasyon ve cari açık gibi sorunların kökten çözülebileceğini belirterek, yeni hükümetin para, maliye, makro-ihtiyati politika setini daha da güçlendirerek ekonomide başlayan yeniden dengelenmeyi sürdürmesi, yapısal reformları önceliklendirmesi ve dış kaynağın girişiyle yumuşak inişin mümkün olabileceğini bildirdi. İşte bakan işte hükümet. Yapısal reform ne güzel ifade edilmiş. 16 yıldır yapılanda bu YAPISAL reform

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Niye gözü toprağa bakıyo şimdi bunun yakın arkadaşı ölmüşte ölümü hatırlamış gibi...
    daha 5 lira olacağdık karpuz keseceğdik
    Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    saç traşı ev altın ekmek peynir parite rakı beyaz peynir kavun kurufasulye doğru örnek değil onlar doalr bazında artmış olmaları tesadüftür
    memur maaşları dolar bazında artmıştır
    Yaw he he dicez artık ne yapalım başka

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bu konuda daha once de defalarca yazdim

dolar kazanan ve tatilleri TR de geciren biri olarak dolarin TR de devamli deger kaybettigini gozumle goruyorum

20 sene once sac trasi 3 dolardi simdi 7 dolar mesela ama benim maasim net olarak 2 katina cikmadi ABD de

değil 20 sene, 25 önce dahi amerikada bir çok eyalette ve ünv. kampüslerinde saç traşı oldum 3 dolar hiç görmedim..!!

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    bu konuda daha once de defalarca yazdim

dolar kazanan ve tatilleri TR de geciren biri olarak dolarin TR de devamli deger kaybettigini gozumle goruyorum

20 sene once sac trasi 3 dolardi simdi 7 dolar mesela ama benim maasim net olarak 2 katina cikmadi ABD de
    Nerede yaşıyorsunuz? Montana falan mı?
    Supercut bile 2014 de 15 dolara kesiyordu, en ucuz saç traşını 2008 de 12 dolara üniversite berberine oldum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Adamın yazdığını iyi okuyun. Türkiye'deki saç traşı ücretlerinden bahsediyor.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    değil 20 sene, 25 önce dahi amerikada bir çok eyalette ve ünv. kampüslerinde saç traşı oldum 3 dolar hiç görmedim..!!
     Alıntı Originally Posted by vicont Yazıyı Oku
    Nerede yaşıyorsunuz? Montana falan mı?
    Supercut bile 2014 de 15 dolara kesiyordu, en ucuz saç traşını 2008 de 12 dolara üniversite berberine oldum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Ya herkes tutturmuş maaş da maaş diye.Devlet kanal istanbulu nasıl yapacak diye düşünen yok.Hani vatanseverlik ,hani çanakkale ,hani kudüs ,atalarımız fatih,kanuni ,osmanlı torunu olmamız falan bunlar hep unutuluyor, illa maaş hep maaş.Bak ne güzel saray yapıldı,fena mı oldu.Şu kanalı da açtık mı tamamdır.
    Bunlar rahat sivişmak içinmi kendilerine kanal açıyorlar acaba.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1012/1027 İlkİlk ... 125129129621002101010111012101310141022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •