Sayfa 433/1252 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Yastık altı dolarları çıkarın TL yapın dedi ama dinleyen kim? Sanki başçavuş konuşuyor.!!!!!
    CRASH Tüm HIZIYLA otobanda.!!
    Kusura bakma bu crash ne ? Crash, kriz ise şu an büyük bir krizdeyiz . Gerçekten farklı bir durum mu oluşacak bunun için soruyorum...

Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Kusura bakma bu crash ne ? Crash, kriz ise şu an büyük bir krizdeyiz . Gerçekten farklı bir durum mu oluşacak bunun için soruyorum...
    CRASH ın ne anlama geldiği arama motorundan bak.!!
    TC tarihinde böyle ekonomik çöküş daha yaşamadı.!!
    Ayvaların büyüğü heybede.!!
    Kaos kapıya dayandı.!!
    Bankalar özel anlı şanlı holdingler, şirketler hepsi gırtlağına kadar batmış durumdalar.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    CRASH ın ne anlama geldiği arama motorundan bak.!!
    TC tarihinde böyle ekonomik çöküş daha yaşamadı.!!
    Ayvaların büyüğü heybede.!!
    Kaos kapıya dayandı.!!
    Bankalar özel şirketler hepsi gırtlağına kadar batmış durumdalar.!!
    Gerçekten yanlış anlama burada bu forumu okuyanlar sizin kadar finans okur yazarı olmayabilir. Ben nitekim öyleyim. Crash çarpışma demek. Heybede bekleyen büyük turp lar daha farklı batış mi olacak .

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Yandaş medyadan dünyayı izleyenler şu anda doların yükselişinden bihaber.

Biraz önce hürriyet, milliyet ve sabah'ın web sitelerine bir göz attım. Hiç biri doların yükselişini ilk sayfa haberi yapmamış. İlk sayfalarında en az 30-40 haber var ama doların yükselişi yok.

Tüpçü'nün Hürriyet Gazetesinden attığı gazeteci Sn Uğur Gürses kendi sitesinde yazdığı makalesinde yandaş medyanın bu tavrının ters teptiğini belirtiyor. Doların son yükselişinde medyanın dolar konusundaki karartmasının fısıltı gazetesini harekete geçirdiğini ve dolara talebi körüklediğini yazıyor.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

6. endeks 93.800 altına sarkarsa
    satışlarda sertleşme yaşanabilir..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

8.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    yandaş medya da işin ucu kendine dokununca bağırır... hiç merak etmeyin... doğuş ve demirören de yurt dışındaki mallarına el konulacağı hissine kapılsın bakın yayınlar nasıl değişiyor. Şuan Şahenk bile huzursuzluğunu hissettirdi. Soylu ve Gül ün ne mal varlığı var abd de !!! bunlar bak sizlere de aynısını yaparım uyarısıdır. Sağlam kazık dolarda olmak değildir. Sadece yaptığınız tercih doğru tercih olabilir. Bir bakarsın sabah uyanmışsın, kuru 3,50 a sabitledim veya 1 tl'ye yaptım diyebilir. Bunlar her zaman ihtimal içinde olan ekonomik hamlelerdir.
    Benim orada yazdıklarım hiç ekonomiden anlamayan insanlara, düz mantık ne yapabileceklerine dair kendilerine yön gösterecek sinyallerdir.
    YTD

Sayfa 433/1252 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •