Sayfa 15/81 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 113 - 120 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

1. İkinci tavanı da kilitlediğine göre lotlar çok daha kıymetli hale geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    herkes br gün ne oldugunu anlamadan bakacak
    bu menem ( ne sikimdir= kopmuş gidiyor) bir hisse diye
    Sanırım bu mesaj 1 yıl önce bugünleri öngörerek atılmış bir mesaj bravo :alkıs:;

3.  Alıntı Originally Posted by Kkk1976 Yazıyı Oku
    Bu kağıt bir iki yıl içinde çok yüksek prim yapma potansiyeline sahip görünüyor. FK’sı bu kadar düşük bir şirket olamaz. C grubu olması tek dezavantajı. Borsacı sahipleri tüm hisseleri elinde tutuyor neredeyse. %1’ine bile sahip aracı kurum yok. %0.1 ine sahip olmak için 40bin lot almanız yeterli. Gedik şu an piyasadaki en güçlü aracı kurumlardan. Aynı hızla büyümeye devam ederse bu fiyatlar çok komik kalacak. Bir iki yıl içinde bir süre seri tavan yaparak ederini bulacaktır diye düşünüyorum. İlk olarak C grubundan kendini kurtarması şart. Bunu sağlamak içinde sahiplerinin ellerindeki hisselerin bir kısmını arz etmesi ve ya bedelli açıklaması gerek. Ancak bedelliye ihtiyacı yok. Başvursa dahi spk onaylamaz. Bir diğer şart fiyatının 3.6 lira olması. Bu durumda da piyasada dolaşan hisse ederi 10 milyon olacak ki B grubu olarak kredili işleme konu olabilsin. En ufak bir olumlu haberde tavana en ufak bir olumsuzlukta tabana yapılacak kadar sığ bir tahta. Bu yüzden B grubu olması yatırımcı güvenini sağlaması gerek. Sahipleri durumdan memnun ki yapabilecekleri fiyatları göstermiyorlar hisseye. Ancak her hisse bir gün ederini bulur. Bunu unutmayalım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu mesaj da 8 ay önce yazılmış bu platformun en güzel yanlarından birisi de geçmişle günceli aynı paydada tartabilmek ayrıca bu mesaj gibi geleceğe yönelik tutarlı bilgi dolu mesajların kendi kendini kanıtlaması gibi bir güzel yanı da var ..Teşekkürler sn Kkk1976

4.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    B gurubuna girmesi için 3.71 üstü tutunması lazım böyle sermaye ve halka açıklıkla ve böyle kar ile bu kagıt iki haneli rakamlara ulaşabilir
    İsabetli Öngörünüz için teşekkürler sn milagras

Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    İsabetli Öngörünüz için teşekkürler sn milagras
    Bol kazançlar

6. takibimde ne zaman sokmaya baslayacak bekliyorum gerci bu rakamlardan alan oluyormudur orasıda muamma

7.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    takibimde ne zaman sokmaya baslayacak bekliyorum gerci bu rakamlardan alan oluyormudur orasıda muamma
    Bugün 17.25 den aldım 1000 lot bedelsiz de iptal oldu çok güzel oldu .Kar artacağı için bedelsizi bir sonraki döneme daha çok bedelsiz verecek.Yeni hubvc hayırlı olsun.Risk varsa ben varım.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bugün 17.25 den aldım 1000 lot bedelsiz de iptal oldu çok güzel oldu .Kar artacağı için bedelsizi bir sonraki döneme daha çok bedelsiz verecek.Yeni hubvc hayırlı olsun.Risk varsa ben varım.
    Tek fiyat cezasi olmasina ragmen tavan serisi yapti. Gündem olan hisselerden hubvc ve qnbfl bile tek fiyat cezalarinda tavan serisi yapmadilar tek fiyattan ciktiktan sonra yukseldiler.Gyhol tek fiyatta böyle ise çıkınca ne olacak merakla bekliyorum.

Sayfa 15/81 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •