Sayfa 148/952 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. iştiraki **işfinansı borsadan **dünyada ilk ve tek ****hamurtlama ****
    bol te emem tüü destekli ****yanında bide bi şirket daha işfaktöring beleş **hediyesi..bi alana bi bedava****
    kim organize etti ..*talimat kişmden***önemli.**
    sonra işbank tarihindeki bu başşşarılı operasyonla işbanka borsadan **ortak kazandıran ince şimdi ana şirket tskb ye atandı terfi etti.yanındada eski petrol ofisci ersin...beraber yani..hise çökmüyomuşşşşşş..???
    peki sahi sandık harici halkın emanetini korumak için orada olan chp liler nerwede********?????önemli izle araştyır ..işgyo yuda izle araştır..
    işfinans oldu da bitti maşallah **mı????

2. işfinans büyük pay ortak kim**nasıl oldu borsadan **araştır ondan sonra tskb ve işlgyo ya bak neşler oluyor..çok önemli talimatlar kimden ..işyatırım işgirişim sevdası **tuhaf işfinansı görmediler tskb ve işgy yu görmüğyor bu sandıkçılar ..illa işgirişimde fiyat istikrarı abi .**diyolar ısrarlı tuhaf**vay bee..***

3. tesadüfler çok işfinans yıllarca süründürüp k.y.elindekiş hisseleri beleşe *baskılıhamurtlama ..sonrası işfinans y.başkanı o dönem ince **şimdi tskb de..**başarılı operasyonlara devam dişyolar....
    sahi chp li uzmanlar nerede.**hani halkın emanetini korumak kollamka için orada halk adına görev yapan chp liler..**kılıçdar ne diyor bu el değişimlere..önemli.***

4. Manyakla bu.. ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Manyakla bu.. ytd

Ne içiyorsa anlamadım

Malda yalan mülkte yalan var sende biraz oyalan

6.  Alıntı Originally Posted by İluvatar Yazıyı Oku
    Ne içiyorsa anlamadım

Malda yalan mülkte yalan var sende biraz oyalan
    Arada bi uğrar . Geçen yıl beni deli etti. Sabrediyorum. Ytd

7. Bu hisse yine söylüyorum eğer el değiştirmiyorsa ben bir şey bilmiyorum. Ytd. Bir yandan peşkeş çekiyorlar bir yandan üstten satarak bedelliye kaynak yarattılar.. eğer o kedi buraya gelmezse bir şey bilmiyorum.. ytd

8. Yani hocam görüşün nedir ekmek cikarmi bize

Sayfa 148/952 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198248648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •