Sayfa 82/223 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 649 - 656 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Vergi dairesine sanırım bu cuma veya pazartesi beyan verecek , bugun veya yarın 1,40 Lara doğru bir hareket çekecektir.bilancoda 10 Mart en son galiba

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Vergi dairesine sanırım bu cuma veya pazartesi beyan verecek , bugun veya yarın 1,40 Lara doğru bir hareket çekecektir.bilancoda 10 Mart en son galiba
    Bekliyorum sabırsızlıkla

3.  Alıntı Originally Posted by orcunxx Yazıyı Oku
    Ekran varmı ardaşlar canlı izlemek için
    Çalıştığın bankadan cep izlemek için belli bir aylık ciro yaparsan bedava izlersin

kurthan

4. Hissede ky dan mal koparmak ve yatırımcıyı bıktırmak için hertürlü pislik dönüyor.bir haftadır 100 milyonun altında işlem yok ama hareket hep aynı.çünkü zurnayı kendileri çalıp kendileri dinliyor..Hep söylüyorum böyle hisselerde çok baskı büyük hareketin sinyalidir.kesinlike ytd .

Bu nasıl tahmin bu nasıl öngörü tahtayı sen mi yapıyorsun açıkça söylede bizde bilelim hee teknik temel çalışma dersen bu hissedemi derim ısrar edersen sana yazık oluyor bu teknık temel bilgi ile bu i.ne nin kağıdında harcanıyorsun demek. bunun anasına (holding) da teknik çalıştırda bu pi.leri giderken o da gitsin.
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kendi adıma diyeyim olurda aşağı verirse 1,29 ve altına alırım yine, ama bilanço yaklasiyor sanmıyorum ki 1,30 altına vere artık. Bugün 1,37 tekrar dener ve geçebilir.ytd
     Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Vergi dairesine sanırım bu cuma veya pazartesi beyan verecek , bugun veya yarın 1,40 Lara doğru bir hareket çekecektir.bilancoda 10 Mart en son galiba
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    1,40 olmadı, 1,37 den döndü bu iyi olmadı ,ben en az 1,40 üzeri bekliyordum bugün . Acaba bilmediğimiz başka birşeyler mi var. Tekrar 1,35 altına gelirse Temkinli olmak lazım.

hala dönmemiş olan kağıdı da döndürdün artık zamanı başka diyecek bişey yok.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 82/223 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •