Sayfa 100/208 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1661 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ERSU - Ersu Gıda

1. tabiki kesinlikle ins kazanırız bugün gersanda vardı biras cuma almıstım bunu bi baskayerden satıp gersana ekleyecektim nasip olmadı buraya girdim bende teşk ederim cevaplarınız için hayırlı aksamlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    tabiki kesinlikle ins kazanırız bugün gersanda vardı biras cuma almıstım bunu bi baskayerden satıp gersana ekleyecektim nasip olmadı buraya girdim bende teşk ederim cevaplarınız için hayırlı aksamlar dilerim
    Rica ederim, sizede hayırlı akşamlar.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. sayın lutfu burda bisen bi de ben varım sanırım ))

4.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    sayın lutfu burda bisen bi de ben varım sanırım ))
    Sn. Sylar burada az olabiliriz ama Twitter da yazıp çizen ağlayan çok ama ne kadarı gerçek onu bilemiyoruz
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Inveesting te de var bu kaç kisi bugün biras daha takviye yaptım bakalım kapanış az da olsa iyi oldu yine takas durumu nasil ışık var mi )

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

7.  Alıntı Originally Posted by SYLAR Yazıyı Oku
    Inveesting te de var bu kaç kisi bugün biras daha takviye yaptım bakalım kapanış az da olsa iyi oldu yine takas durumu nasil ışık var mi )

Evet investingde baya madur var, Twitter ve investingde kağıt 1.50 yken sürekli 2.0 olacak diyorlardı sonra hepsi kayboldu ortada mağdurlar kaldı, hele Twitter dakiler tam *** insanları salak yerine koyuyorlar 2.0 olacak diyenlerden biri geçen kağıt 1.03 den 1.11 e çıkınca ben bildim benim paralı gruba salak lazım diye reklam yapıyordu

8.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Evet investingde baya madur var, Twitter ve investingde kağıt 1.50 yken sürekli 2.0 olacak diyorlardı sonra hepsi kayboldu ortada mağdurlar kaldı, hele Twitter dakiler tam *** insanları salak yerine koyuyorlar 2.0 olacak diyenlerden biri geçen kağıt 1.03 den 1.11 e çıkınca ben bildim benim paralı gruba salak lazım diye reklam yapıyordu
    Ne terbiyesizler var ya zaten bi hisse çıkış yapti mi ben demistimciler hep oluyor hayırlısı diyelim umarım iyi olur

Sayfa 100/208 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •