Sayfa 221/903 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 7222 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Haber yeni mi?

2.  Alıntı Originally Posted by Carleone Yazıyı Oku
    Haber yeni mi?
    Evet, 11.01.2020 17:35 tarihli haber.

3. Bu haberin hisseye bi etkisi olur mu? Siyası geçişler her zaman olur yani

4. Tetikci diye tabir edilen bazi siyasiler vardır ve bazi isler onlar uzerinden yürütülür omer celik ve cuneyt turan bunlardandir. Is artik icaat kismindadir bu tip tacizlerin sonu ani bir karar ve sonuclandirma olacaktir. Rte dakika bir cikip isbankasi demez. Is bittiginde konusacaktir. Suan yapacagi savunma ve aciklamalari is bittikten sonra yapacaktır. 4bin lira iken yuzune bakilmayan iskur suan 200 bin ( sifir araba parasi ) yazildigi anda direkt aliniyor. Buna bu paralari verenler ky falan degil mangal gibi yurek ister 1 kagida 230 bin basmak.. suan alan imhacilar.. malınıza sahip cikin kacinilmaz son cok yakinda vizyonda olacak..
     Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Bu haberin hisseye bi etkisi olur mu? Siyası geçişler her zaman olur yani

5.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Bu haberin hisseye bi etkisi olur mu? Siyası geçişler her zaman olur yani
    Siyasi gecişlerin hisseye etkisi olmaz.Ama haber metninin içinde yine CHP ve İŞ BANKASI geçiyor.İşte bu bizi ilgilendiriyor..
    Artık iyice dillendi.Her ekonomi veya banka veya CHP dendiğinde İş bankası hisseleri satır aralarına yerleştiriliyor...
    Ve ısrarla hisseler CHP den isteniyor.Mesaj belli..ZATEN HİSSELERİ ALACAĞIZ BİZİ UĞRAŞTIRMAYIN DA VERİN ŞUNLARI..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bunun ederı hakkı olan temettu veya cagrı fiyatı onun haricinde
    50 olmus 500 olmus bir degerı yok sadece ekranda fiyat degısıklıgınden ibaret

7. hadi bakayim her hafta bir haber geliyoo gibi guzel

8. Herkese hayırlı günler dilerim.iskur ve isbtr de pozisyon aldım,2 yıldır bekliyorum.En fazla 3 ay içinde bu süreç netleşir diye düşünüyorum.2 yıl önce bir rüya görerek evimi satıp bu yatırımı yaptım.rüyamda işkur 6 milyon,işatr 5.5 milyon,isbtr 330 tl olarak sattığımı görmüştüm.Rüya ile amel edilmez ama ben yaptım.Hayırlısı inşallah.

Sayfa 221/903 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •