Sayfa 662/1000 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    ÖST dağılımını detaylı bir şekilde açıklamıyor Osmanlı.
    Neye göre giriyor insanlar buna, kör uçuş herhalde. Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    Neye göre giriyor insanlar buna, kör uçuş herhalde. Teşekkürler.

admustafa üstadın yaptığı yönlendirmeye göre bu fonun ve FIR fonunun yöneticileri aynı kişiler. FIR ‘ı inceleyerek bir fikir edinebilirsiniz...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    sözünüz kime bilmiyorum ama bu gün yazdıklarımla acc'yi eleştirir durumda göründüğümden cevap yazmak istedim. üç ayı aşkındır fonları takip ettiğimden acc'nin sıtratejisini az çok anlamaya başladım. önceleri borsa yükselirken neden yükselmiyor diye veryansın ettim ama şu an bu durumu normal karşılıyorum. borsa yükselirken acc alanlar üzülür derken de mac, tcd, tkf ve eid gibi fonlardan beklenecek performansın acc'den kesinlikle beklenemeyeceğini yazdım. sebebi de belli. borsa bir günde yüzde on yükselse acc yüzde 2 zor yükselir, ancak bu durum acc<'nin yerin dibine batırılması anlamına gelmez. tamamen fon sıtratejisiyle ilgili. bu fon bana göre ancak diğer hisse fonu dengelemek için alınır, ya da hisse fon alırken fazla maceraya girmeyeyim, azar azar kazanayım ama düşüşlerde de üzülmeyip kafam rahat olsun diye alınır. bu gün acc hakkında en çok yazan benim ama hisse fon pozisyonum tcd acc şeklinde. yazdıklarım sadece tecrübelerimizi paylaşmak içindir, asla yatırım tavsiyesi olamaz.
    Bravo üstad.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bravo üstad.
    Emmim hosgeldin
    Sen yokken kendini ekonomist zannedenler turuyor...uzak kalma pls

5. Bu yörsan haberi bugün mi ait acaba? Bir de yorsan'a ait olan öst isin kodu nedir, okt'ye bir bakayım orada var mı.

6.  Alıntı Originally Posted by Cannnnn Yazıyı Oku
    OPB özel sektör tahvili içeriyor ama hangi şirketler olduğunu dağılım raporunda göremedim, inceleyen var mı?

fon kurulalı 1 ay olmuş... kapa portföy açıklaması göndermiş mi ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık , rasyonel akla atılan imza. İnsanlığın ebedi mutluluğunun anahtarı olacak olan Mazardium EF87 madeni mucidi. Yaşasın !

7.  Alıntı Originally Posted by Hamza__Sütbıyık Yazıyı Oku
    fon kurulalı 1 ay olmuş... kapa portföy açıklaması göndermiş mi ?
    Göndermiş ama genel dağılım var sadece, ayrıntı yok.

8. FID portföyünde biraz fazla çeşit var hisse olarak ama fena değil gibi, bir miktar alış girdim bakalım, hayırlı olur inşallah.

Sayfa 662/1000 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •