Sayfa 789/981 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,305 - 6,312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Olabilir. 500 indirse bile 6 TL yi gececegini sanmiyorum.
    500 baz puanda 5,85 üstüne atsın öpüp başımıza koyalım. Adamlar dalgalı kur rejimini bitirdi gitti. Canları isterse arttırıyor onuda boğa tuzakları için kullanıyorlar ki 1 yukarı dikme barı 40 tane düşüş barıyla sündürüyorlar. Buda işte bütün grafiklerde alçalan kama yaratıp duruyor son 3 aydır.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

yahu daha gecen gun yazdim , eylule kadar heyecan yapmayin dedim..
    5.75 den bana da cuzi bi miktar dolar kilitlediler lakin sorun degil , bekleriz..
    25 inde saat 13.45 civari dolari yukari surerlerse satin cikin , baski yiyip asagi dogru bi hareket yaparsa komple toplayin, cb cikip konusursa eger 25 inde veya bi oncesi tekrar guncelleriz kendimizi..
    at pazarcisi trump f35 ureten firmanin ceosu galiba, dunden cikardigim tek sonuc bu; geri kalan surec icin avrasyacilar ruslari yalamaya baslamis diyebiliriz.. ytd
    ulkeyi dogu perincek yonetse anca bu kadar olurdu , 15 temmuz 2016 dan bugune kadar reis degil dogu perincek agam yonetiyor ulkeyi galiba..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Olabilir. 500 indirse bile 6 TL yi gececegini sanmiyorum.
    sen bari yapma hocam , 50 baz puan bile indiremez faizi ne 500 u 600 u..!!
    parayi zor tutuyor zaten neyine gelecek senin kara kasina kara gozune mi.!
    yoksa 1 milyar dolar para ile tavan tavan goturecegin derinligi olmayan borsana mi..!
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    yahu daha gecen gun yazdim , eylule kadar heyecan yapmayin dedim..
    5.75 den bana da cuzi bi miktar dolar kilitlediler lakin sorun degil , bekleriz..
    25 inde saat 13.45 civari dolari yukari surerlerse satin cikin , baski yiyip asagi dogru bi hareket yaparsa komple toplayin, cb cikip konusursa eger 25 inde veya bi oncesi tekrar guncelleriz kendimizi..
    at pazarcisi trump f35 ureten firmanin ceosu galiba, dunden cikardigim tek sonuc bu; geri kalan surec icin avrasyacilar ruslari yalamaya baslamis diyebiliriz.. ytd
    Sizi takip edeceğim.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Sizi takip edeceğim.
    Selamlar.
    Seni bulacam oglum gibi olmus 😂

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    sen bari yapma hocam , 50 baz puan bile indiremez faizi ne 500 u 600 u..!!
    parayi zor tutuyor zaten neyine gelecek senin kara kasina kara gozune mi.!
    yoksa 1 milyar dolar para ile tavan tavan goturecegin derinligi olmayan borsana mi..!
    ytd
    Valla bende ilk etapta 100 bekliyordum ama gordum ki adamlar piyasayi hazirlamislar.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Valla bende ilk etapta 100 bekliyordum ama gordum ki adamlar piyasayi hazirlamislar.
    100-200 Çetinkaya varkendi...

Uysal ile beklenti en az 300-400 e çıktı...

8.  Alıntı Originally Posted by canx34 Yazıyı Oku
    f35 'lerin belli versiyonundaki mekanik bazı problemleri bir kenara koyacak olursak ; şuan için dünyadaki en gelişmiş savaş uçağı f35 maalesef. aslında ona sadece savaş uçağı demekte haksızlık olabilir , tam bir savaş platformu diyebiliriz . uçuş sürecindeki simülasyon yetenekleri ve diğer yer sistemleri ile entegrasyonu öne çıkan en önemli özellikleri.

biz almayalım tamam ama Yunanistan'ın ve rum kesiminin bunları temin edeceği düşüncesi canımı ciddi sıkıyor.
    Yunanistan , rum kesimi vs. bunlar Türkiye nin en güçlü olduğu dönemde adaları silahlandırmadımı ? F35 sahibi olmaları bir şey değiştirmez. Biz yumurta kapıya gelene kadar laylay lom havasında olan bir milletiz. En son kertede füzelere, tanklara çıplak vücudumuzla karşı koyarız. Kimse bizi tutsak edemez. Özgürlük timsaliyiz !!

Sayfa 789/981 İlkİlk ... 289689739779787788789790791799839889 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •