Special Days Image
Sayfa 767/1081 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. may the force be with you

Valla fener olmasaydi dumandim bende. Butum hisselerim.maliyetime geldi
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Enteresan bi gündü -.- Piyasa Suriyeyi mi fiyatladı, Halkbank cezasını mı ( Oda Mayısa ertelendi ) ama baya bi kardan bi seans ta götürdü yani hayırlısı

Kazananların traşlanma günüydü bence bakalım Stoplatacak mı hafta yeni başladı ^^

4. eski forumdan sonra uzun zaman geçti ilk yorumum sana gelsin be usta,

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Usta ilk defa seni üzgün gördüm bu hafta rallyi tersden gördük hepimizi ters köşe yaptılar bir an savaş mı çıktı dedim.. birçok ortamda 109binler konuşluyor, inşallah ky'yı yanıltma amaçlıdır, nisan ayı 5 yıldır yükselişde kapatmış bu ay da ben umutluyum moral bozmadan yola devam inşallah ticarette olduğu gibi borsada da kaybetmek de var kazanmak da..

5. Bu borsadan bi cacik olmaz en iyisi nakite geçmek..bi daha oynamamak hep zarar..

6.  Alıntı Originally Posted by BORSA55 Yazıyı Oku
    Bu borsadan bi cacik olmaz en iyisi nakite geçmek..bi daha oynamamak hep zarar..
    Bu saatten sonra nakite geçmenin ne faydası var bence nakit varsa alıma geçmek lazım
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Alıntı Originally Posted by srares Yazıyı Oku
    Enteresan bi gündü -.- Piyasa Suriyeyi mi fiyatladı, Halkbank cezasını mı ( Oda Mayısa ertelendi ) ama baya bi kardan bi seans ta götürdü yani hayırlısı

Kazananların traşlanma günüydü bence bakalım Stoplatacak mı hafta yeni başladı ^^
    rus borsasının düşüşünü fiyatladı

8. BIST aylık Psar dan destek görmüş. Aylık macd al da haftalık macd satda , 200 günlük ortalamayı henüz aşağı kirmadi.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 767/1081 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •