Sayfa 926/1081 İlkİlk ... 4268268769169249259269279289369761026 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden Şok Marketler'in halka arz fiyatı ve tarihlerinde revizeye gidildi

Şok Marketler Ticaret A.Ş.'nin Garanti Yatırım liderliğinde gerçekleştirilmekte olan halka arzında talep toplama süreci uzatıldı ve fiyat aralığı revize edildi.

Garanti Yatırım'dan KAP'a yapılan açıklama şöyle:

"Sermaye Piyasası Araçlarının Satışı Tebliği'nin (II-5.2) "Halka arz yoluyla gerçekleştirilen sermaye piyasası ihraçlarına ilişkin satış süreleri" başlıklı 10'uncu maddesinin 2'nci fıkrası hükmü çerçevesinde Şok Marketler Ticaret A.Ş. ("Şirket") halka arzına ilişkin fiyat aralığı 10,00 TL ila 10,50 TL olarak düzeltilmiştir. Yukarıda bahsi geçen mevzuat hükmü uyarınca, 8 ve 9 Mayıs 2018 olarak kamuya açıklanan talep toplama süresi, 10 ve 11 Mayıs 2018 tarihlerini de kapsayacak şekilde uzatılmıştır. Yatırımcılar 11 Mayıs 2018, Cuma günü saat 17.00'ye kadar Şirket halka arzına katılmak üzere taleplerini, 4 Mayıs 2018 tarihinde onaylanarak ilgili mevzuatta belirtilen mercilerde kamuya açıklanan izahnamede belirtilen yetkili kuruluşlara iletebilirler. Buna ek olarak, Şirkete halka arz ile birlikte toplam 2,6 milyar TL'lik sermaye girişinin tamamlanması, Şirketin paylarının Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlamasından önce, Şirketin mevcut ortakları tarafından nihai halka arz fiyatından gerçekleştirilecek bir tahsisli sermaye artırımı ile sağlanacaktır.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

2. Kuşlar uçuyor ve birikimlerimiz yavaş yavaş eriyor. Herkese iyi akşamlar.
    may the force be with you

3.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Beştepe ekonomi toplantısndan doyurucu bir açaıklama gelmezse dolar düzeltmesini yaptıktan sonra yine yukarı hamle olayı yüksek ban göre

Böyle açıklama mı olur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Yarın kaldığı yerden devam diyor, mokoko yani. Bomboş bir açıklama.

Acemiyim, hisse analizi konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin.

5.  Alıntı Originally Posted by bulut1-53 Yazıyı Oku
    Beştepe ekonomi toplantısndan doyurucu bir açaıklama gelmezse dolar düzeltmesini yaptıktan sonra yine yukarı hamle olayı yüksek ban göre
    Dolar 4.32 şuanda hem beştepeden çıkan açıklama ,
    Diğer faktör manyak yine twitter dan İran a sallamış.

6. Piyasa acil toplanan beştepeden faiz çıkar diye coşku verdi de ,
    Faiz artırımı olacaksa orada konuşulur karar alınır ama beştepeden açıklama gelmez.
    Talimat verilir açıklama yapması gereken kişi yapar kim MERKEZ ne zaman vakti saati gelince .
    Siyasetçi elindeki mazemeyi ( faiz ) olayını karşısında siyaset yapana mazeme olarak verirmi

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    En buyuk testere 24 haziran ile 8 temmuz arasinda yasanacak.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    aslen SAW 8 bes gun once imkb de cekilmeye baslandi serinin en korkuncu olacakmis dedilerdi ama esasen film oldugundan fazla etkilenmiyor insan ama tirsanlar da fena tirsip tasi taragi hamamda birakip pestemalli sekilde arkasina bakmadan kacip gidiyor

SM-G615F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Laf sokanlar baya olmus. Israrlada devam etmis.

Onlara herkangi bir cevabim yok.

Polemige girmek istemiyorum.

Herkes hata yapabiliyor. Ben hayatta ihtimal vermiyodum yunsanin 4.60 lari yakacagini.

Bazi arkadaslar sey demis cok guzel demis.

Rally deyken sacro babamiz simdi ortalikta kimse yok.

Bakin ben borsada 70 binlerden 120 ye kadar portfoyu 5 e 6 ya katladim cok sukur ki altin vurusumu yaptim. Benle birlikte katlayan arkadaslar suan yuzde 30 yemis olabilirler belkide daha cok.

Benim yunsadaki lotumun maliyeti sifir in altinda. Hatta suan borsadaki param sirf kar.

Ama bu bile cok acıttı.

Hic kar yazamayip zararda olan arkadaslari dusunuyorum. Cok kotu bir olay.

Bunlarin yasanmasi benim hatamda olabilir sonucta burasi roket sayfasi.

Ama sonuc olarak ben icimden gecenleri yazdim paylastim. Teknik paylastim seviyeler verdim. Vs vs vs

Bir mal alinirken endeks stopu ve hissenin geldigi yerler beyin suzgecinden gecirilmeli. Bu hisseyi 4 liradan beri yalvardim millet 7.50 girdi.

5.50 den 4.90 a duserken destek atin dedim diye beni burda tasa tuttular sonra 4.90 dan 8.24 e gittik.

Karelde 11 bekliyodum bilanco sonrasi hisse 8.90 kapattiginda sabah ilk satan kazanir dedim.

Sonra bir suru alsat yaptim vs cunku neden karelde maliyetim 2.50 di.

Baska bir arkadas 1 ay once borsa bitti sadece ozel tahtalar var dedigim yaziyi ornek vermis.

115 kirildiginda asagida destek aramamak gerektigini biliyordum.

Ama malsiz duramiyor insan sizde biliyorsunuz. Ben 1 hafta nakit bekledim borsa dussun diye hatta 4.10 dan dolar aldim sonra sıkildim borsa dusmuyo diye mala bi girdim direk zopayi vurdular.

Yani benim durumum su bu endeks 90 a da gelse ben yine malda olurum.

Malsiz duramam sadece yiyecegim marji portfoyun ayarlamasini yaparim.

Endeks 90 a gelene kadar 6x kar i eritmem heralde erirsede ana parayi sokar yine orta vadeci olurum.

Sonuc olarak bu topic artik miadini doldurdu.

Kapatmicam ama yazilari artik baya azaltacam. Hatta belki hic yazmiyabilirim, Yazadabilirim.

Psikolojik durumuma bagli.

Hadi hayirli aksamlar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 926/1081 İlkİlk ... 4268268769169249259269279289369761026 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •