Sayfa 177/1000 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1. Cumhurbaşkanının yüz ifadesine bakarsanız görüşmenin nasıl geçtiği hakkında bilgi veriyor. Benim izlenimlerin görüşmelerden pek sonuç çıkmayacağı yönünde. Eğer bu görüşmeden de ABD PYD konusunda geri adım atmaz ise bir sabah uyandığımızda menbiç e harekat başladı haberleri ile uyanırsak şaşırmayın. Ama o anda dolar ne yapar malumunuz. Ama o bölgedeki terör odaklarının dağıtılması için de harekat şart. Bedeli ne olursa olsun kuzey ıraktaki gbi bir yapının o bölgede hayat bulmasına izin verilir ise işte o zaman geri dönülemez bir sürece girilebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanının yüz ifadesine bakarsanız görüşmenin nasıl geçtiği hakkında bilgi veriyor. Benim izlenimlerin görüşmelerden pek sonuç çıkmayacağı yönünde. Eğer bu görüşmeden de ABD PYD konusunda geri adım atmaz ise bir sabah uyandığımızda menbiç e harekat başladı haberleri ile uyanırsak şaşırmayın. Ama o anda dolar ne yapar malumunuz. Ama o bölgedeki terör odaklarının dağıtılması için de harekat şart. Bedeli ne olursa olsun kuzey ıraktaki gbi bir yapının o bölgede hayat bulmasına izin verilir ise işte o zaman geri dönülemez bir sürece girilebilir.
    önemli bir konuya deginmişsin sevgili forumdaşım
    3 ayaktan oluşan sözde kürt devletı projesi nin 1 ayagı ırak 2 ayagı suriye 3 cü hepiniz tahmin etmişsinizdir
    o yüzden bu konu sonderece hassas ve önemlidir

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    evet bu video tşk

4.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Mortgage krizine giden surece ne kadar cok benziyor degil mi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok doğru ancak küçük bir fark var: ABD deki krize yol açan vdmk ya da junk bondlar ipotek teminatlı bireysel kredilerden oluşan portföylere dayanıyodu. ABD de faizler yükselişe geçince ve banliyö lerde bahçeli ev hayali kuran jonilerin kredileri patlayınca bu junkları portföylerine alan ve gözünü para hırsı bürümüş bear, lehman fennie mae vs gibi birçok bankayı götürdü ve sonunda sistem tıkandı ve o noktada ulu ve yüce bernanke devreye girdi..

Şimdi bizdeki vdmk taslağında ise inşaatçıların ticari kredilerinin paket yapılıp mb ya da hazineye satılması öngörülüyor.. yani olası bir batakta fatura direk hazineye çıkacak Yani hazine ye lehman pozisyonu öngörülüyor..

5. izmir dün dolmuş zammına uyandı. %8 diye açıklanan zamla in-bin 3 tl. oldu. Akaryakıt fiyatları ve döviz artarken yapılmayan zam, şimdi fiyatlar aşağı inerken ters orantı ile yapılmış.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,350
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    izmir dün dolmuş zammına uyandı. %8 diye açıklanan zamla in-bin 3 tl. oldu. Akaryakıt fiyatları ve döviz artarken yapılmayan zam, şimdi fiyatlar aşağı inerken ters orantı ile yapılmış.
    neyseki 3 000 000 tl değil şükretmek lazım

7. bana the big short filmini tekrar izletceksiniz illa ki

8. 5.18 gösteriyor bloomberght de.

Sayfa 177/1000 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •