Sayfa 491/996 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    tte +3,20....

Fakat tuhaf haberler var hayırdır inşallah.
    Evet haberler tuhaf.Abd ye ait 5 adet kargo uçağının türkiye hava sahasına girdiği muhtemelen patriotların geldiği söyleniyor.Hayırdır inşallah bayram değil seyran değil eniştemiz bizi niye öpüyor.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Amerika -2 baş aşağıya gidiyor. Zor bir hafta olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk
    üstadım düzelecek gibi de. bir yandan da virüs olayı yeniden canlanıyor, dediğiniz gibi Amerika düşüşte. ayrıca putin Erdoğan görüşmesinden olumlu mesaj alındı havası olsa da açıkça esedin bizim istediğimiz sınırlara çekileceğinden bahsedilmedi. pazartesi günü fona girdik diyelim, ertesi gün Allah korusun yeni bir esed saldırısı ve can kayıpları olursa ne olacak? virüs olayı iranda hızlanıyor. Allah muhafaza ülkemizde de çıksa ne olacak? bir de fonlarda yaşanan son zamanlardaki tutarsızlıklar beni ürkütüyor. endeks 0,30 düşüyor. geçen sattığım mps yüzde 1,60 düşüyor. tcd zaten malum. bu gün itibarıyla yılbaşından bu yana olan getiri de sıfıra yaklaşmış. bundan sonra hisse fonu alıren iki kere düşünüp daha az olsa da düşüşlerde de sağlam durabilen fonlar aramalıyız diye düşünüyorum acizane.

3. MPS için yeni fiyatımız: 1,442580

4. Şu anda bloombergteki yorumcu şu anda borsadan alım yapılmaz diyor.
    112-113 gelebilir dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nasdaq -2, dow -1'e yaklaşıyor.
    Durum hiç iyi değil.
    Ama belliydi, aşırı şişti bunlar deniliyordu.
    Uzun vade düşünüyorum. En az 6 ay bakalım ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Uzun vade düşünüyorum. En az 6 ay bakalım ne olacak.
    Virüsten sonra uçar bence.Ama Nisan sonuna kadar durum gidiş gelişli olacak.

7. üstatlar kare portföy değişken döviz fonunu nasıl bilirsiniz? dövize endeksli fonlardan portföye eklemek istiorum ama cds yükselişlerinde zarar yazmayanlardan olmalı ki aldığımıza değsin. bu kapsamda kub getirileri, inceleyebildiğim kadarıyla en uygunu gibi görünüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    MPS için yeni fiyatımız: 1,442580
    bu fon da dün itibarıyla asla almayacaklarım listesine eklendi. üç günde yüzde 8 düşerek endeksin 2 katı performans istikrarsız bir performans gösterdi benim açmdan. bunu alacağıma ziraat katılım endeksi fonunu alırım daha iyi

Sayfa 491/996 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •