Sayfa 404/899 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. 6 7 aydır beklioz güldür bizi soda mantıken bu birleşmeden bir dev çıkması lazım hadi inşallahhh

Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Borcu olana yarayacak arkadaslar

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hepsine yarayacaktir. Sonucta hisselerini ceviriyorlar ayrilma hakkini kullanmazsan. Ve seffaf dev gibi bir sirket oluyor. Kimsenin zarara ugrayacagini sanmiyorum uzun vadede.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hepsine yarayacaktir. Sonucta hisselerini ceviriyorlar ayrilma hakkini kullanmazsan. Ve seffaf dev gibi bir sirket oluyor. Kimsenin zarara ugrayacagini sanmiyorum uzun vadede.
    grup sirketleri icinde SODA mevcut mali yapisi, kar marjlari ve karina gore iskontosuyla en iyi durumda olaniydi. Ayrica is alani nedeniyle buyumeye en acik olandi. Kisa vade fiyatlamalari ne olur bilemem ama ortaya cikan sirketin SODAdan iyi olacagini dusunmuyorum.
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

4. Hocam ben doğrumu anladım? Anladığım kadarıyla şişe grubunun tüm hisseleri tek çatı altında toplanacak tek hisse olacak, hımm mantıklı,daha iti temettü alırız gibi, bilemedim mühendislik ne der bu işe.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Ben de aranıza yeni geldim 2.49-2.50 ile.Genelde geldiğim yere uğur getiririm.Tabiiki öğle rastlantı eseri değil geliş sebebim.Sıkışan bir grafiği var.Haberlerin etkisi ile yarın pozitif bir açılış bekliyorum.Gün içi 6.75-6.78 i deneyeceğini bekliyorum
    Saygılar sevgiler
    Abi muhteşem fiyattan almışsın.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bi de geçen sene ben sodadan 30 kuruş temettü aldım anacamdan ve trakyadan 11 . Şiseden ise 15. 75% ağırlığım sodada. Bu sene de soda en fazla temettü verecek şirketti içlerinde. 12-13 kuruş temettüyü yaslayacaklar bu sene de !

Kısada olumsuz uzunda şahane bence.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    El turco'dan:
    Hadi hayırlısı diyelim o zaman.
    Bekleyip göreceğiz bakalım nasıl olacak.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı diyelim o zaman.
    Bekleyip göreceğiz bakalım nasıl olacak.
    Wyoming i bekler gibi olmasında lofther allah korusun . Ben ölürüm artık valla

Sayfa 404/899 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •