Sayfa 100/216 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. ben eve de kara da varım.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

2. Tl mevduat faizi getirisi, konut getirisini 2017 yılında ilk defa geçti (okuyalım), okumazsanız çorbayı döker pilavı lapa yaparsınız :

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haber...-mi_ID1439945/
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Genel bir bilgi olarak, her ne kadar dünyada bir sürü bağımsız addedilen ülke var ise'de, piyasaların kontrolü tamamen belli başlı bir kaç ülkenin kontrolündedir,en belirgin olan ve neredeyse tekel olan amerika her şeyi kontröl eder, türkiyede yaşanan 1994 krizi, alain green span(eski FED başkanı) hızlı ve seri faiz artışının türkiyeye yansıması idi, değil tansu çiller, 10 tane tansu, 20 tane murat getirseniz,yine bize etkisi kriz olacaktı, sadece iyi yönetimde krizin şiddeti hafif oluyor ama yine kriz olması önlenemezdi,kaynak kısırı olan bir ülke olarak, yol,köprü ne yaparsak yapalım finansı borçlanarak yapılır,borç'ta dışarıdan gelir, amerikada olan her parasal sıkılaştırma bize değersiz TL milyonlarca faiz ödemesi şeklinde döner, sıkılaştırma dönemlerinde bizim piyasa genelde ya krize sert bir kriz olmasa bile durgun bir piyasa olarak döner. şu anda amerikadan yansıyan para sıkılaştırmaların yansımaları geliyor,malesef yapacak fazla bir şey yok,sadece bekleyip hiç bir konuda hırsa kapılmadan sakiin işlemler yapmak gereken bir dönemdeyiz. YTD saygılar

4. ama reisimiz bu işi çözecek.
    faiz haramdır diye boşuna denmiyor.

5. yahu şu alkol de haram olmasaydı günaha girmezdik.
    artan parayı da konuta gömerdik.
    her ay 5-10 lot alırdık ya.
    hepinizi seviyorum.
    herkese bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    ama reisimiz bu işi çözecek.
    faiz haramdır diye boşuna denmiyor.
    Pilavcı pilav satışları nasıl gidiyor iyi pilav nasıl yapılır pirinç yağ nerden alınır lütfen onları da yazılmışım tşk ederim.iyi işler

7.  Alıntı Originally Posted by Kimyacı Yazıyı Oku
    Pilavcı pilav satışları nasıl gidiyor iyi pilav nasıl yapılır pirinç yağ nerden alınır lütfen onları da yazılmışım tşk ederim.iyi işler
    iyi gidiyor. pirinci çinden ithal almak gerekli. yağı da arabistandan. selamlar.

8. Konuta vergi koymak güzel bir şey değil. Yerine alkole vergi konmalı. Alkol haram. 1+1 gibi dairelerin de önüne geçilmemeli. İnsanların değişik kullanım alanları bizi ilgilendirmez. Konut sektörü canlı tutulmalı.

Sayfa 100/216 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •