Sayfa 38/971 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7768 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Para kazanmak için acele edin
    Seçimler mayısta olacak anlaşılan
    Ben seçimin normal bir seçim, sürecin normal bir süreç olacağını düşünmüyorum
    İstanbul seçiminin benzeri bir süreç olacak, borsayı bayagı köyü etkileyecek bir süreç
    Trump seçilmesem bile koltuktan kalmayacağım dediğinde "burası kore,arabistan,türkiye değil" demişlerdi, dışişleride kımamıştı

Cumhurbaşkanı bunlara ülkeyi emanet etmeyiz diye defalarca söyledi, hangi manada söyledi bilen yok, istediğin tarafa çek

Uzun lafın kısası, ben pandemiden beri hep olumluydum, hepte hissedeydim, kısa vade de yani bilanco döneminde 4 daha da olumlu olur 5 dolarları görürsek arkama bakmam. Borsada, seçimde,seçim sonucuda alanların olsun.

Genarellerin alkış olayı düşündürürücü,ne yaparsa yapsın kaybedeceğini biliyor,çünkü işin ucunda kesin yargılanmak var,bunun için her kozları deneyecek tek adamlık yetkisini sonuna kadar kullanacak,bana göre sonu hüsranlan bitecek,zaten tabanıda kalmadı,bu öyle geçmiş gibi olmaz,20 sene önce kimse atemelerden borç. ödemiyordu,sadece nakit para çekiyordu,şu anda ülkenin %70 kısımı borç içinde yüzüyor,içeriye para girişi yok,borcu borçlan çeviriyor iktidar,herşey gizli saklı vs neyse,ben fazla endişeli değilim su akar yolunu bulur.

Bu yönde dış basında endişeli

The Economist'ten 'Erdoğan'ın İmparatorluğu' özel sayısı: Türkiye diktatörlüğün eşiğinde!
    "İktidardaki üçüncü on yılına girmeye hazırlanırken Erdoğan, dev sarayında oturup, ona hatalı olduğunu söylemekten korkanlara emirler yağdırıyor"

https://t24.com.tr/haber/the-economi...iginde,1086511

3. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. Akp gittiğinde enflasyon düşecek mi? Olurda para değer kaybederse borsa çökecek mi?Şirketlerin TL bilançosu bozulacak mı?Şirketlerin yatırımları duracak mı?Şirketler 10 liraya sattığı malı 5 liraya satacak mı?Ev araba fiyatları inecek mi?Yapılan zamlar geri alınacak mı?Hiç sanmam.Akp nin Nas sistemi ülke de enflasyonu uçurdu.Ülke olarak alışıkmıyız alışığız.Uzun vade yine borsa ihya edecek.Al satcılar arkasından bakacak.Yok elimde şu fiyatdan şu kadar vardı diye hayıflanacak.Yok kara paraymış yok ak paraymış diye kendini tatmin etmeye çalışacak.Sıfır atılmamış hali ile endeks 550.000 lerde yine gider oralara yine sıfırlar atılır.Boşuna dert tasa etmeyin.Uzun vadede doğru hissedeysen akp gitse ne fark eder chp gelse ne fark eder.Günlükçüysen zaten siyasetin zifirinde boğulmaya ağlamaya domates biber hesabı yapmaya emekli maaşından dem vurmaya mahkumsun.Borsayla siyaseti aynı kefeye koyarsan her zaman çarpılan sen olursun.Bu kadar basit aslında.Geçen sene Moratoryum diyenler mi ararsın crash diyenler mi ararsın dolar 30 lira 50 lira diyenler mi ararsın bu borsa yabancı gelmeden gitmez diyenler mi ararsın.Ne oldu.Sonuç ortada.Geçen zaman kaçan fırsat geri gelmez.Kendimi bildim bileli bu ülkenin siyaseti beş para etmez.Mustafa Kemal Atatürk hariç.O yüzden siyasete değil şirketlere odaklanın.Tabi kazanmak istiyorsanız.

5. Davetlisiniz.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    AKP'li olmak bu gerek,gözler körelmiş,duyma yetisini kaybetmiş,cehaletin önde gideni,halk ne yaşıyor bilmiyor,kafa o kadar kalınki eğitim sistemi bu kadar,ikna etmen olanaksız,bu ülkede %10 cıvarındalar Menderesten beri,işte zat böylelerine güveniyor,onun aydın bilgili kişilerlen işi olmaz,sadece bunları kullanır,onların profu bile ne demişti,tabiki gerçek profsa,bu ülkeye aydın bilgili insan gerekli değil cahil insan gerekli demişti daha kolay ikna olması için,alın size örnek ağağıda

Genç kızla tartışan AKP'li, muhabirimizi de kafa atmakla tehdit edince az kalsın dayak yiyecekti!

https://m.youtube.com/watch?v=v8r79UhjyGQ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Davetlisiniz.
    Tüpçü sayesinde kesesini iyice doldurmuştur bu zübük,gerçeklere duyarsızlar gurubundan.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    AKP'li olmak bu gerek,gözler körelmiş,duyma yetisini kaybetmiş,cehaletin önde gideni,halk ne yaşıyor bilmiyor,kafa o kadar kalınki eğitim sistemi bu kadar,ikna etmen olanaksız,bu ülkede %10 cıvarındalar Menderesten beri,işte zat böylelerine güveniyor,onun aydın bilgili kişilerlen işi olmaz,sadece bunları kullanır,onların profu bile ne demişti,tabiki gerçek profsa,bu ülkeye aydın bilgili insan gerekli değil cahil insan gerekli demişti daha kolay ikna olması için,alın size örnek ağağıda

Genç kızla tartışan AKP'li, muhabirimizi de kafa atmakla tehdit edince az kalsın dayak yiyecekti!

https://m.youtube.com/watch?v=v8r79UhjyGQ
    Pol pot gibi Öğretmenleri katlederlermiki?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 38/971 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •