Sayfa 225/436 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 3486 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
     Alıntı Originally Posted by gargoyle Yazıyı Oku
    Merhabalar, bedelli takvimi nasıl acaba? Ne zaman hayata geçecektir?
    Bedelli değil, bedelsiz...
    SPK dan sonuç bekleniyor...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haklısınız, düzelttiğiniz için teşekkür ederim. SPK sonucu ne zaman belli olur, bir tahmin veya beklenti var mı?

3. ne yapmak istiyorsun spek kardeş anlamam ve çözmek zor işler..
    ne yaparsan yap bedelsiz öncesi fiatı bir görelim ona göre kararımızı veririz..
    yok 17 veya 18 den bölünecek olursan bedelsizleri alıp yine tutacagım ..
    bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

4.  Alıntı Originally Posted by gargoyle Yazıyı Oku
    Haklısınız, düzelttiğiniz için teşekkür ederim. SPK sonucu ne zaman belli olur, bir tahmin veya beklenti var mı?
    Spk sonucu başvurudan itibaren 4 ile 6 hafta içersinde açıklanır.

5. bedelsiz degil de bedelli yapsaydı buralar da değil şu anda daha yukarılardaydı hisse.hiç bir manası olmayan bedelsiz ile sermaye tavanının birazini yemiş oldu neyse ki hala bedelli için sermaye tavanın da yer var.umarım ki şirketin ihtiyaci olan bedelli sermaye artışını yaparlar da şu doviz borçlarını temizlerler.bu şirketin temel problemlerinden birisi de yuzde 5 olan kar marjıydı ki aslında bir toptancı için problem değildir ama bu kar marjını yukarı çekebilmenin yollarından birisi perakende ye adım atmak idi.kendi markası ile yola çıksa cok uzun bir süreç olacaktı ki soke un gibi perakende de rüştünü ispatlamış bir firmaya talip olması son derece doğru bir hareket ama fiyat skalası da çok onemli.zira olan borcun cok daha fazla artacağı bir gerçek.tabii hisse devri vs ile bir çözüm planları da olabilir lakin bedelli yapılması gerekliliği de burdan da anlaşılıyor.en kotu ihtimalle ederinin az da uzerinde bir fiyat ile soke un alınabilir aslında zira şirkete yaratacağı sinerji geri getiri falan cok acayip olabilir.kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına takılmayıp sabredebilenler için onemli bir potansiyel gibi duruyor bu şirket.uzun sure once yerimi almıştım ve uzun bir sure daha pozisyonumu korumayı düşünüyorum.şu patronlarda su bedelli yi verirler herhalde diyerek herkese bol kazançlar .

6.  Alıntı Originally Posted by self_shoot Yazıyı Oku
    bedelsiz degil de bedelli yapsaydı buralar da değil şu anda daha yukarılardaydı hisse.hiç bir manası olmayan bedelsiz ile sermaye tavanının birazini yemiş oldu neyse ki hala bedelli için sermaye tavanın da yer var.umarım ki şirketin ihtiyaci olan bedelli sermaye artışını yaparlar da şu doviz borçlarını temizlerler.bu şirketin temel problemlerinden birisi de yuzde 5 olan kar marjıydı ki aslında bir toptancı için problem değildir ama bu kar marjını yukarı çekebilmenin yollarından birisi perakende ye adım atmak idi.kendi markası ile yola çıksa cok uzun bir süreç olacaktı ki soke un gibi perakende de rüştünü ispatlamış bir firmaya talip olması son derece doğru bir hareket ama fiyat skalası da çok onemli.zira olan borcun cok daha fazla artacağı bir gerçek.tabii hisse devri vs ile bir çözüm planları da olabilir lakin bedelli yapılması gerekliliği de burdan da anlaşılıyor.en kotu ihtimalle ederinin az da uzerinde bir fiyat ile soke un alınabilir aslında zira şirkete yaratacağı sinerji geri getiri falan cok acayip olabilir.kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına takılmayıp sabredebilenler için onemli bir potansiyel gibi duruyor bu şirket.uzun sure once yerimi almıştım ve uzun bir sure daha pozisyonumu korumayı düşünüyorum.şu patronlarda su bedelli yi verirler herhalde diyerek herkese bol kazançlar .
    DURDO,da bende senin gibi düşünüyordum kıssa vadeli borçlarını bitirmek için %200 bedelli yapar diye düşünürken BEDELSİZ geldi ..yani kasadaki parayı hisse dagıtarak yine kendi kasasında kalmasını sagladı..hisse 25 tl gördü ve %100 bölündü..
    ULUUN,daki durumda şu an aynı kasadaki nakitleri hisse dagıtarak yine kasada tuttu..bakalım şu bedelsiz bir SPK onay düssün ..bakalım söke işi nasıl sonuçlanacak TC %15 un ihtiyacını söke un karşılıyor ayrıca parakende satış durumuda var şayet olacak olursa %5 kar marjı artması içten bile degil..Y.T.D
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Uluun hikayesi var...

Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    DURDO,da bende senin gibi düşünüyordum kıssa vadeli borçlarını bitirmek için %200 bedelli yapar diye düşünürken BEDELSİZ geldi ..yani kasadaki parayı hisse dagıtarak yine kendi kasasında kalmasını sagladı..hisse 25 tl gördü ve %100 bölündü..
    ULUUN,daki durumda şu an aynı kasadaki nakitleri hisse dagıtarak yine kasada tuttu..bakalım şu bedelsiz bir SPK onay düssün ..bakalım söke işi nasıl sonuçlanacak TC %15 un ihtiyacını söke un karşılıyor ayrıca parakende satış durumuda var şayet olacak olursa %5 kar marjı artması içten bile degil..Y.T.D
    Asıl hikayesi bedelli/bedelsiz olayı değildi zaten. Bu haberlerin devamı hisseyi hakeettiği yere taşır... söke unu da bu çerçevede düşününce, hissenin yabancılara pazarlanmasında fiyatı artar...

Ulusoy Un , hisse satışı için Pragma'ya verdiği yetki kapsamında potansiyel yatırımcı kurum ve kuruluşların listesi ile bu kurum ve kuruluşlarca imzalanan gizlilik sözleşmelerinin şirkete iletildiğini duyurdu. Açıklama KAP'a yapıldı.

Koronavirüs salgını sürecinde en çok talep edilen ürünlerin başında yer alan unun Türkiye'deki önemli üreticilerinden Ulusoy Un hisse satışı için Pragma'yı yetkilendirmişti

https://www.haberturk.com/ulusoy-un-...731274-ekonomi

YTD

8. Hocam esasinda kasada oyle bir para yok hicbir sirkette.oyle olsa niye sirketler kredi ceksin 2 de 1.onlar kagit uzerinde var ve sirket sermayesinin islemesi icin kredi cekiyorlar surekli.bedelli acikladigi gun onune acik olan bu sirketin onu apaydinlik olur.
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 225/436 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •