Sayfa 838/1001 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,697 - 6,704 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Cevap icin tesekkur ediyorum. O zaman gpg yi su an satsam cuma gun sonu olusan fiyattan satacak anladigim dogru mudur acaba? Parada pazartesi oglen 14den sonra hesapta olacak dolayisiyla
    Hayır GPG bugünün sonunda oluşan fiyattan hesaplanan tutarla Pazartesi günü hesabınızda olacak.

2.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    cahilliğimi bağışlayın ama bu MK, ne anlama geliyor acaba? bu arada sanırım aradığım fonu sizin de dikkatimi çekmenizle buldum. tabiki de gpg. tacirler borsa düşünce dün verdiğini bu gün aldı. gpg dün daha az verdi ama bu gün en azından düşmeyip az da olsa üzerine koydu. azimut portföy 1. hisse fon dahi dün 0,60 kazanırken bu gün sadece 0,10 düşmüş. hisse yatırımında azimutu da göz ardı etmemek gerekiyor gibi. borsanın çok düştüğü dönemlerde iyi bir alternatif olabilir.
    MK mevduat karşılığı demek. Konu PPF'ler ile mevduatı karşılaştırmak için açıldı sonra diğer fonlara evrildi. O yüzden fiyat öğrenildikten sonra mevduat karşılığı yani mevduatta olsaydı paranız almanız gereken faiz oranı kaç olmalıydı onu ifade ediyor MK.

3. Borsa endeksi öğleden sonra yönünü belli edecek. Bu arada GPG hisse oranını biraz daha artırmış.

4. Evet öğleden sonraya kalmadan endeksi kizarttilar. USD yukarı trendine devam ediyor ve an itibariyle 5,77.

5.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Evet öğleden sonraya kalmadan endeksi kizarttilar. USD yukarı trendine devam ediyor ve an itibariyle 5,77.
    GPG'de yabancı para pozisyonu yoktu diye hatırlıyorum.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yanılıyorsununuz vardı ama 2 gün önce hepsini kapattı.

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Yanılıyorsununuz vardı ama 2 gün önce hepsini kapattı.
    Yanılgımı giderdiğiniz için teşekkür ederim. Fon, TL için iyimser pozisyon almış gibi gözüküyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Yanılgımı giderdiğiniz için teşekkür ederim. Fon, TL için iyimser pozisyon almış gibi gözüküyor.
    Döviz pozisyonunu tamamen kapatması stratejik bir hata !

Sayfa 838/1001 İlkİlk ... 338738788828836837838839840848888938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •