Sayfa 616/670 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Benim aklım almıyor. Kalan yerin değeri nasıl hala 500m gözükebiliyor bilançoda? Hayır daha yarısını yeni sattın be kardeşim.
    Sayın Jumalus çokta önemli değil bana göre. Borsada yıllardan beri kaybettirmeyen bir hisse, hazır 4 tane proje bekliyor, euro bazında kira geliri devam ediyor, kalan yerin satışı her an olabilir. Daha ne isteyelim bu kadar büyük beklenti hangi hissede var. O rakamlar öyle olması daha iyi bence yoksa büyük fonlar yada yatırımcılar talan edebilir hisseyi. Hisse zaten toplu, bu fiyatlarda bile amca hala toplama derdinde ise bize düşen çayımızı alıp yudumlamak olur. Saygılar sunuyorum.

Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Benim aklım almıyor. Kalan yerin değeri nasıl hala 500m gözükebiliyor bilançoda? Hayır daha yarısını yeni sattın be kardeşim.
    Değerleme yaptırmamış heralde.
    Neden yaptırmıyorlar acaba.

Amca 3. defadır devre kestiriyor, brüt takas uygulamasından çok memnun anlaşılan. Brüt takası devam ettirmek istiyorlar galiba

Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    Amca 3. defadır devre kestiriyor, brüt takas uygulamasından çok memnun anlaşılan. Brüt takası devam ettirmek istiyorlar galiba
    Amca ya rica etsek bu korku yeter lütfen artık yani.

Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Amca ya rica etsek bu korku yeter lütfen artık yani.
    Takılmaya gerek yok, amca işini biliyor, daha önce 24 den bir haftada 40 a çıkınca tek fiyat uygulaması gelmişti. Yine aynısını yaptı, tek fiyat uygulaması başlıyor yine. Hedef biz değiliz, hedef böyle devasa bilançodan sonra tahtaya atlamak isteyebilecek olanları uzaklaştırmak. Siz çaya dikkat edin, soğumasın ��

Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    Takılmaya gerek yok, amca işini biliyor, daha önce 24 den bir haftada 40 a çıkınca tek fiyat uygulaması gelmişti. Yine aynısını yaptı, tek fiyat uygulaması başlıyor yine. Hedef biz değiliz, hedef böyle devasa bilançodan sonra tahtaya atlamak isteyebilecek olanları uzaklaştırmak. Siz çaya dikkat edin, soğumasın ��
    Aynen katılıyorum size,çayı soğutmayalım haklısınız

7.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Almanyada kalan yerin yeniden değerlendirmesinin neden yapılmadığına dair şirkete mail attım.Bana "BİLANÇODA BAKARSANIZ 5.700.000 AVRO DEĞERLENMİŞ" şeklinde trajikomik bir cevap verildi.Ben de aynı maile cevaben aynen şunu yazdım;
    Sizin bu cevabınız acaba nisan şakası mi diye beni düşündürdü ister istemez.Bu değerlendirmeyi yapan değerlendirme kuruluşundaki zat ya sarhoştu ya dayak yememiş ya da sayı saymayı bilmiyor.Aynı arsanın yarısının satış birim fiyetı kalan yere yansıtılması en doğru harekettir.sen arsayı sattığın fiyatı biliyorsun ama acaba kalan yerin değeri nedir diye bir saçmalıkla uğraşıp bir firmaya bunu rapor etmesi hususunda bir hamleyi dünyada yapsa yapsa siz yaparsınız.afrikanın en basit firması bile yapmaz bunu.sizi spk ya şikayet edeceğim dedim.buna cevaben bana gelen cevap tamam spk sorsun biz de değerlenme raporlarını gönderirirz dediler.vay beeee ne hallere kaldık.şirket politikasına bakar mısınız?

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Almanyada kalan yerin yeniden değerlendirmesinin neden yapılmadığına dair şirkete mail attım.Bana "BİLANÇODA BAKARSANIZ 5.700.000 AVRO DEĞERLENMİŞ" şeklinde trajikomik bir cevap verildi.Ben de aynı maile cevaben aynen şunu yazdım;
    Sizin bu cevabınız acaba nisan şakası mi diye beni düşündürdü ister istemez.Bu değerlendirmeyi yapan değerlendirme kuruluşundaki zat ya sarhoştu ya dayak yememiş ya da sayı saymayı bilmiyor.Aynı arsanın yarısının satış birim fiyetı kalan yere yansıtılması en doğru harekettir.sen arsayı sattığın fiyatı biliyorsun ama acaba kalan yerin değeri nedir diye bir saçmalıkla uğraşıp bir firmaya bunu rapor etmesi hususunda bir hamleyi dünyada yapsa yapsa siz yaparsınız.afrikanın en basit firması bile yapmaz bunu.sizi spk ya şikayet edeceğim dedim.buna cevaben bana gelen cevap tamam spk sorsun biz de değerlenme raporlarını gönderirirz dediler.vay beeee ne hallere kaldık.şirket politikasına bakar mısınız?
    Şirkete ben de mail attım. Bana yapılan satışın arzı olduğunu söylendi. Bende kalan yerin ayninfiyata hatta daha yüksek bir fiyata satılacağına inandığımi söyledim. Arazinin gerçek değerini biliyorsanız kağıtta yazanın bence pek bir önemi yok

Sayfa 616/670 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •