Sayfa 411/464 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. Buralar canlanmış hareket yakındır.

2.  Alıntı Originally Posted by berdilar Yazıyı Oku
    Buralar canlanmış hareket yakındır.
    Hadi ya bak sen hadi inşallah bakam

3.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    gayrimenkulden gelen para bilançoda gözüküyordu sermayeye eklenecek. ama bu demek değil ki bedelsiz vereceğiz. son kap haberinde de kar payı dağıtmayacaklarını gayrimenkul(otel) satışından gelen parayı da fon a yatıracaklarını ifade etmişler.

hee bu demek değil ki bedelsiz yapmayacak. yapabilir de. ama yapacak anlamı taşımaz. fon a aktarılırsa 5 yıl boyunca parayı fon da tutabilir. kanunen öyle bir yetkisi var. ister fona atar ister kar payı olarak dağıtır isterse sermaye artırımı yapar.
    Gayrimenkul satışından elde edilen karı sermayeye ekleyebilmesi için o paranın fona aktarılması zaten gerekli olan işlem. Adamlar açık açık o paranın sermayeye eklenecegini zaten duyurmuşlar. 5 yıl tutulacaksa bilanço dipnotlarında bunu belirtmenin mantığı nedir?
    Benim anladığım o kedi (%145) buraya gelecek
    Tabiki bu kesinlikle YTD

4. iki olasılık var, ya bedelsiz verecek, ya da vermyecek, bedelsiz verirse zaten çok iyi olur, ha vermezse ne olur, kağıt zaten diplerde , bu mantıkla bakıldığında risk almak mantıklı duruyor, birde firmanın borcu yok, taş gibi, devamlı kira geliyor...
    YTD değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by El Alem Yazıyı Oku
    Gayrimenkul satışından elde edilen karı sermayeye ekleyebilmesi için o paranın fona aktarılması zaten gerekli olan işlem. Adamlar açık açık o paranın sermayeye eklenecegini zaten duyurmuşlar. 5 yıl tutulacaksa bilanço dipnotlarında bunu belirtmenin mantığı nedir?
    Tabiki bu kesinlikle YTD
    sayın el alem yazımı tekrar okursan ne demek istediğimi anlarsın. ben yapmayacak demiyorum. ama yapacak anlamı taşımaz. onu ifade ediyorum. he gider fon a aktarır hemen pazartesi günüde sermaye artırırım diyebilir. 5 sene de bekletebilir. sonra çıkıpta "alla allaaa niye yapmadı patron şöyle etti böyle yaptı deme" kanunen 5 yıl süresi var. ister şimdi yapar. ister 5 sene sonra direk kar payı dağıtır ister sermaye artırır.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6.  Alıntı Originally Posted by El Alem Yazıyı Oku
    Tabiki bu kesinlikle YTD
     Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    sayın el alem yazımı tekrar okursan ne demek istediğimi anlarsın. ben yapmayacak demiyorum. ama yapacak anlamı taşımaz. onu ifade ediyorum. he gider fon a aktarır hemen pazartesi günüde sermaye artırırım diyebilir. 5 sene de bekletebilir. sonra çıkıpta "alla allaaa niye yapmadı patron şöyle etti böyle yaptı deme" kanunen 5 yıl süresi var. ister şimdi yapar. ister 5 sene sonra direk kar payı dağıtır ister sermaye artırır.
    Size itiraz olsun diye yazmadım haklısınız belki 5 yıl sonra sermayeye eklerler ama bilanço dipnotlarında yazdıklarına bakarak ben bunu fazla uzatmayacaklarını tahmin ediyorum. Sadece tahminden ibaret olup kesinlikle YTD içermez.

7. bigborsa twitterde döktürmüş yine, bu sefer tutarsa havasından geçilmez... bigborsaya da güvenmeyin beyler...

8. 1.23 te yüzyirmibin satışı dayadı spek altta yirmibin alıcı

Sayfa 411/464 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •