Sayfa 495/782 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon
Arama sonucu : 6253 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: SNGYO - Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by cahiladam Yazıyı Oku
    Bu fiyatlarda bezdirme operasyonu yapılıyor ve bu durum temettü vereceği belli hisse için yapılacak en acemi kurgu.bu durumda mal toplama değil malı elden çıkarmalarına sebep olur.çünkü 0.61 olan ortalamamı 0.54 lere düşürdüm.daha düşürürlerse eldeki mallardan olacakları gibi planladıkları temettü rakamınıda kazanamayacaklar.tek seçenek var oda fiyatı yukarı çekmek.ikinci bir durum söz konusu değil.YTD...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şeytanla uğraştığımız için ne desek boş. Sağ gösterip sol vurur bu hisse. Tek gerçek kurtuluş salağın birini bulup satmaları ve başka işlere odaklanması bu grubun. Emlakta palazlanan hırsızların çoğu enerji işine çökme peşinde.

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Şeytanla uğraştığımız için ne desek boş. Sağ gösterip sol vurur bu hisse. Tek gerçek kurtuluş salağın birini bulup satmaları ve başka işlere odaklanması bu grubun. Emlakta palazlanan hırsızların çoğu enerji işine çökme peşinde.
    Kardeş süreci dikkatli takip edersen anlarsın durumu. Dün ben yazdım ve yarım saate kalmadı 700.000 adet lot 0.43 ten satıldı.bu tür durumlar daha öncede oldu.buda benim tezimi güçlendiriyor.heee ben bunları yazdım diye birileri al sanamı dedi bilemem.eğer böyleyse tezimin doğrulanması beni mutlu etti.ben yine tezimin ve tahminlerimin arkasındayım.biraz daha ileri gidip şunlarıda ekliyim.bugün yeşil grubunun bildirimlerinden sonra aynı sektörde olduğumuzdan bizim kağıttada yalandan panik havası estirdiler.bizim borsa safi yatırım alanı değil.biraz kurt kapanı.bence ekim 10 sonrası hareketlenmeye başlar.YTD...

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1 milyar 200 milyon dolar çok ciddi bir borç.
    Bu borcu çevirebilmek için 10 larca proje yapmak ve satmak gerekiyor ki.
    Buradan elde edilecek kârlar ile bu borcu ödeyebilsin.
    Şu ortamda bu pek mümkün görünmüyor.
    Firma için bence tehlike çanları çalıyor.

4. Borç dolar mı TL mi ?

5. Hiç proje yapmadan elindeki arsaları satsa borcu yine öder, bunların derdi borç falan değil düpe düz ********lik.

6.  Alıntı Originally Posted by THRKLY Yazıyı Oku
    Borç dolar mı TL mi ?
    Dolar olduğu yazılmış.

7.  Alıntı Originally Posted by furkansec Yazıyı Oku
    Dolar olduğu yazılmış.
    Siz dünyadan bir haber kötü yola düşmüş insanlardanmısınız bizim gibi yoksa kötü yola girmeyi planlayan mı? Bakıyorum hala dünyadan bir haber ky ler arayış içinde

8.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Siz dünyadan bir haber kötü yola düşmüş insanlardanmısınız bizim gibi yoksa kötü yola girmeyi planlayan mı? Bakıyorum hala dünyadan bir haber ky ler arayış içinde
    Sorma yaaa..1.3 b dolar borcu var ödeyemez diyor bunu da burada yazıyor. Pasifi 5.5 b tl be ya.. Ne diyeyim...

Sayfa 495/782 İlkİlk ... 395445485493494495496497505545595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •