Sayfa 440/932 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Gedza:

2021/1. Çeyrek Bilançosunu görmek lazım. Performansını ölçebilmek açısından...Gedza için ayrı bir önemli olacak.
    Slm sayın izci üstad beklediğimiz bilanço geldi değerli yorumunuzu yaparsanız sevinirim. Şimdiden tşk ederim. Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Gedza Temel Analiz Puanı (10 üzerinden)

Gedza : 7 (Yedi )
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Elinize sağlık Tolga bey

Al sat yat uyu bekle tüyo vesaire değildir. Aracı kurumunuza danışınız. Sadece kişisel yorumlarimdir, beni bağlar.
    Teşekkür ederim.

Bu arada yavaş yavaş seanslık bazda taramalara takılan hisse sayısı artmakta, bunun günlük taramalara yansımasının fazla gecikmeyeceğini düşünüyorum. Şu anda TL ve USD bazında günlük puanlamalar ayaklar altında...

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Gedza Temel Analiz Puanı (10 üzerinden)

Gedza : 7 (Yedi )
    Teşekkürler izci abi, uzun zamandır yüksek puanlı bir senet görememiştik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Gedza 7 puan (10 üzerinden) kazanmasını sağlayan Faktörler:

1- Çok güçlü Nakit pozisyonu var.
    2- Çok güçlü Döviz pozisyonu var.
    3- Kar Marjında ciddi artış var.
    4- EFK ve FAVÖK ciddi artış var.
    5- Net Borcu bulunmuyor.
    6- Yatırımlarını tamamlamak üzere.
    7- Sektör olarak Popüler bir iş yapıyor.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Gedza 3 Puan (10 üzerinden) kaybetmesini sağlayan Faktörler:

1- Cirosu halen düşük seviyede. (29 Milyon TL)
    2- Kar'ın bir kısmı Döviz pozisyonundan geliyor.
    3- PD/DD ve FD/SATIŞLAR kısmen fiyatına yansımış gibi.

7.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sn. Erdemir, Çimento sektöründe Çimsa hariç, diğer hisseler için iş yapmazlar olarak düşünüyorum. Buçim ve Oyak Çimento da bu düşüncelerimin içinde....

Yükselen ise kesinlikle takip edilmeli, fikrim değişmedi. Şirketin dünkü satışını erken, acele edilmiş bir hamle olarak görüyorum...
    sayın izci bilgisayarımda sıkıntı vardı.şimdi girdim.sağolun cevap vermişsiniz.yorumlarınız için teşekkür ederim.benim için yorumlarınız önemli çok faydalı oluyor.yksln'de şirketin maddi zararı yok. tam tersi 6.000.000TL kar var.ancak itibarda büyük zarar var.kaybettiğiniz parayı kazanabilirsiniz.sonuçta kar zarar kardeş.itibar zararını karşılamak kolay değil.fiyat istikrarı için aldığı payları 6.67tavanda 1.200.000 alıcı varken tek tuş vermesi sizinde ifade ettiğiniz gibi erken ve aceleci davranış olarak görüyorum.tv , sosyal medya ve basın aracılığıyla kamuoyuna büyük hadefler gösterip bu satışı yapması küçük veya büyük yatırımcılarda şirketin değeri hakkında yanıltıcı ,kafa karıştırıcı fikirlere sebep olabilir.geçmişte sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla şirket sahiplerinin tahta yapıcılara satış yaptığını daha sonra bu şirketlerin bazılarının da büyük primler yaptığını biliyoruz.tabiki burda ne olduğunu tam olarak bilemem.ancak destekleme alımları şirket sahiplerinin hisseye olan destek ve güvenini belirtiğinden yatırmcılar da olumlu bulunur.satış'ta ise tam tersi durum olur.yatırımcılar şirket ve sahibi hisse'ye olan güvenini kaybettimi diye düşünür.maddi olarak şirkete kar yapıcı manevi olarak itibar kaybedici bir işlem.tren yolunda giderken ve hızlanırken resmen raydan çıkarıcı işlem yaptılar.şirketin teknolojisine ,argesine,üretimine,finansal yapısına güvenmekle birlikte açıkçası biraz üzüldüm.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Sistemimiz bugün Seanslık TL Periyotta bir KUTPO sinyali üretmiştir. İlk kez Bant Tipinde sinyal oluşmuştur. Günlük MACD ihmal edilmiştir !!!

Sayfa 440/932 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •