Sayfa 547/717 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

Alıntı Originally Posted by LARİX Yazıyı Oku
    Saatlik kapanışlara göre bu çalışmamızda dursun kenarda bakalım...

[IMG][/IMG]
    98 de düzeltme yapmadan geçti, 1,05 den 1.00 e düzeltme yaptı...bakalım gerisi nasıl olacak

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

2.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bıyıklarından kaynaklanan devamlı vatandaşı öpen haci hoca tayfasinin genel adıdır.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu da eski çaçlışmamız ne olmuş görmek için...1,12 bana göre kapanışlar itibari ile çok önemli..0,98-106-112 arası Normalde zikzak yapıp arayı dokuması gerek ...Acelesi varsa o ayrı tabiki...İzleyip göreceğiz...

[IMG][/IMG]

Bildiklerini anlat, ama akıl vermeye kalkma…Anlatılanları iyi dinle,ama hepsini doğru sanma…

4. 1.15 gel bakalım badem,iım..orada gorusecegız.

5. Bademım 1.10 gecılmez dıyor gecılmez usta.tamam ..

6. tahta buz kestı 1.10 2mılyon 600 b,n lot var al onu alacaklar bademım..

7. Sermaye Artışı ve Değerleme Rapor Sonuçları

Hepimizin gözü bu akşam yayınlanacak bültendeydi. Dört gözle beklemiş olduğunuz bedelsiz sermaye artış kararının onayı bugünde bültende yayınlanmadı.

1 Aralık perşembe, 8 Aralık perşembe veya en geç 15 Aralık perşembe akşamına kadar yayınlamış olur diye ümit ediyorum.

Bu süreç içerisinde birde ayrıca, yönetim kurulu kararı ile yapılması istenilen gayrimenkuller ve makinaların ekspertiz değerleme raporları gelince hisseye güç katar diye ümit ediyorum.

Beklentiler doğrultusunda, hissedeki fiyat beklentim gerçekleşmemesi halinde, o zaman vay benim halime...

Bu tarihe kadar bir şey yazmak istemiyorum.

Not: Gedik iki gündür sert hareketler yaparak tahtanın ve bizlerin halini perişan eyledi. Gedik iki günde toplam 2.458.823 adet hisseyi 28,43 TL ortalama ile sattı. İki gün içinde tahtaya pek sahip çıkanda olmadı.

Kalın sağlıcakla,

8.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Hepimizin gözü bu akşam yayınlanacak bültendeydi. Dört gözle beklemiş olduğunuz bedelsiz sermaye artış kararının onayı bugünde bültende yayınlanmadı.

1 Aralık perşembe, 8 Aralık perşembe veya en geç 15 Aralık perşembe akşamına kadar yayınlamış olur diye ümit ediyorum.

Bu süreç içerisinde birde ayrıca, yönetim kurulu kararı ile yapılması istenilen gayrimenkuller ve makinaların ekspertiz değerleme raporları gelince hisseye güç katar diye ümit ediyorum.

Beklentiler doğrultusunda, hissedeki fiyat beklentim gerçekleşmemesi halinde, o zaman vay benim halime...

Bu tarihe kadar bir şey yazmak istemiyorum.

Not: Gedik iki gündür sert hareketler yaparak tahtanın ve bizlerin halini perişan eyledi. Gedik iki günde toplam 2.458.823 adet hisseyi 28,43 TL ortalama ile sattı. İki gün içinde tahtaya pek sahip çıkanda olmadı.

Kalın sağlıcakla,
    bu hangı hısse yav ıhyay mı..

Sayfa 547/717 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •