Sayfa 50/548 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 393 - 400 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Globaldaki gerzek basinca yine aldik ama 1000 lotla herif3.04 kapatmasina izin verdi bazen diyorum ki bu tahtada spek falan yok.
    Ay basindan beri alinan 60 kusur bin lot city yabanciya gitmis
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    arkadaşlar,
    dgzte nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 210.452.000
    mıpaz nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 194.388.739
    hurgz nin elinde yatırım amaçlı gayrimenkuller: 220.359.144
    var bunların birbirleriyle ilgisi varmı mesela mıpaz bu arsalara imar çıkacak diye yükseldi.
    Sonunda DGZTE'nin elindeki kaşıkcı elmasını keşfeden biri çıktı.Aferim teafull.Yalnız DGZTE'nin elinde arsa değil Kanal D binası var.Bu bina bence 210 milyon değil daha fazla eder.Rakam güncellendikçe özsermaye yukarı gider.Hisse yukarı gidermi işte onu bilemem.

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5. Maymunluk yaparsa 30 bin lotluk ilave poz parasi hazir.saglam duruyor
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

6.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Maymunluk yaparsa 30 bin lotluk ilave poz parasi hazir.saglam duruyor
    Senin gibi 100 kişi olsa 30.000 x 100 =3.000.000 lot eder alımlarınız .O zman bu ayı spek.in belini çökertirsiniz.Bu hissede hareket ancak güzel bir haberle olacak çünkü o takdirde o.ç. spek.yükselişin önünde duramayacak.
    Yatırım tavsiyesi değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Bist 100 Yazıyı Oku
    Senin gibi 100 kişi olsa 30.000 x 100 =3.000.000 lot eder alımlarınız .O zman bu ayı spek.in belini çökertirsiniz.Bu hissede hareket ancak güzel bir haberle olacak çünkü o takdirde o.ç. spek.yükselişin önünde duramayacak.
    Yatırım tavsiyesi değil.
    Bu tahtayi bu adamlar disinda kimse oynatamaz toplamis zaten teb ve is yatirim da tum lotlari is yatirim islemlerinde kar zarar bakmiyor sacma rakamlara verip yukardan aliyor falan.ben acikcasi doganin medya sektorunden cikma ihtimaline oynuyorum.dohol ve celha haric tum kagitlarinda irili ufakli pozum var diger tahtalar burdakilerden daha acimasiz ditas ve dobur ozellikle.
    Umarim yanilmiyorumdur.
    Bol sanslar dilerim
    @borsavizyon

8. 96 dan ver daha spek 10000 yazdım 1500 kaldı ver bi 10000 bin daha yazcam salak herif

Sayfa 50/548 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •