Sayfa 10/981 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. ben bu filmi izledim. merkez buradan yine gömecek dolarları aşağıdan almaya çalışacak. dolar yedirmeye çalışıyorlar sanki reisle merkez. hazineye irat kaydedecekler...
    YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Basliga hayirli olsun diyecegim ama dolar daha da duser mi ki?
    Senin iş boy abdestiyle olmayacak. Sana papaz büyüsü yapmışlar. Papa seni vaftiz etmeli

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Laura Pitel:"President Erdoğan today gave a rare briefing to foreign media - the first in years. He said that a Russian S-400 air defence system would arrive in Turkey the first half of July, but that he thinks Donald Trump will protect the country from sanctions"

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ,paylaşıldı ise özür dileyerek söze başlamak istiyorum...
    Bugün gavurlarla yaptığı basın toplantısından...
    Böyle bir ifade olabilir mi?
    Şu an şoktayım...
    Özellikle boldladığım kısmı için
    Reis gerçekten bu ifadeyi kullanmışmıdır yoksa Laura ablamızın kendi kendine gelin güvey olması mı?

saygılar/başarılar
    Anlaşma söz konusu olamaz, sürekli algı oluşturma.
    Hafızamızı tazeleyelim.

Hani Fetö iade ediliyordu ,Trump yardımcı olacaktı , düşünüyordu ne oldu??

4.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Ama bakın burada dediğinizde yanlış algı var. Bu algıyı medyada yapıyor sizde aynı hataya düşüyorsunuz, dolartl de böyle düşüyor.

Anlaşma kokusu olamaz , çünkü Trump ın dahil müdahale edemeyeceği durumlar var. Yani TR de işlemeyen hukuk ABD hükümetinde işliyor hemde başkanın da üstünde işliyor.
    Laura Pitel ablamızın ifadesi aynen şöyle: "Rus S-400 hava savunma sisteminin Temmuz ayının ilk yarısında Türkiye'ye geleceğini, ancak Donald Trump ın ülkeyi yaptırımlardan koruyacağını düşündüğünü söyledi. "

Günde 8 gazete 3 süreli yayın ,28 internet haber sitesini takip eden biri olarak bu ifadeyle ilk defa karşılaştım...
    Benden daha entellektüel biri iseniz ve bu ifadeyle daha önce karşılaştıysanız sizden özür dilerim yoksa üzülerek ifade etmeliyim ki;Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmakla itham edeceğim sizi....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ben aslında RTE'nin politik söylemlerinin ardında konuyu anlayıp anlamadığını irdelemeye çalışıyorum.

Faizleri dikkatlice indirmeliyiz lafı sanki kendisine arka planda teknik bir şeyler anlatılmış gibi anlaşılıyor.

Yani eğer bu dikkatlice kelimesinin altı doluysa başarı şansı yoktur diyemem.

Haziran-Ağustos 2018 sürecinde yapılan hatanın farkında mı değil mi onu anlamaya çalışıyorum.
    Sütten ağzı yanan, hele ki birden fazla defa yanan, yoğurdu üfleyerek yermiş sözünün canlı bir örneği olarak değerlendiriyorum.

Bazılarının kaza yapa yapa, bedeli çok ağır olmakla birlikte, az çok bir şeyler öğrenmeye başladığını gösteriyor. Öğrenildiğini değil, zira halen enflasyon-faiz ilişkisi yeterince anlaşılmamış.

Trump: İran çok büyük bir hata yaptı

Geliyor iranın en büyük 2 kankası 1 biziz 2 rusya.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Laura Pitel ablamızın ifadesi aynen şöyle: "Rus S-400 hava savunma sisteminin Temmuz ayının ilk yarısında Türkiye'ye geleceğini, ancak Donald Trump ın ülkeyi yaptırımlardan koruyacağını düşündüğünü söyledi. "

Günde 8 gazete 3 süreli yayın ,28 internet haber sitesini takip eden biri olarak bu ifadeyle ilk defa karşılaştım...
    Benden daha entellektüel biri iseniz ve bu ifadeyle daha önce karşılaştıysanız sizden özür dilerim yoksa üzülerek ifade etmeliyim ki;Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmakla itham edeceğim sizi....

saygılar/başarılar
    Söylediği sözler Erdoğanın cümleleri. İlk kez verdiği brifing için Erdoğan : ‘Trump ile anlaşacağımızı düşünüyorum’ cümlesini paylaşıyor. Bunu kadın servis ediyor.

President Erdoğan demiş..

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    yaw bizi kurtarsa kurtarsa damat kurtarır nerede bilen var mı :D
    Kesinliklen dogru "Dolar 10 lira olacah ya, dolar düştü 5 liraya bunlar gara gara düşünüyor" dediği anda olay biter!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 10/981 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •