Sayfa 169/999 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Muhtemelen bugünkü hareketten KY nin çok büyük bir kısmının haberi bile olmamıştır adamlar bir kaç saatte işi bitirdi. KY sabah baktığında artıydı şimdi baksa yine endex artıda. Hisse bazlı kayıpta kabul edilebilir seviyede. Çok önemli kısmı büyük miktarda satışın tek kalemde geldiğinden habersiz. Herkes işinde gücünde, kaç tanesi sürekli ekranı izliyordur, ekranı izleyebilenlerin kaç tanesi satış refleksi verebilmiştir

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bayadır long olmuyordum inşallah tepede değiliz

Vadeliyi yukarı atmamaları düşündürüyor, tetikteyim.

Tekfen güzel yürüdü.

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    ML ile A1 arasında bağlantı var diye düşünüyorum.

Acaba en çok alan pişman olup en çok satana telefon edip abi pişman oldum bendekileri al kademeye yazıyorum diyor mudur.
    Bu konulardaki çıkarımlarına katılmıyorum genelde. Ama bu görüşe katılıyorum. Bence de ml ve a1 bir şekilde bağlantılı. Belki ikisini de tek el yönetiyordur, belki a1 ml ye göre poz alıyordur. Bu arada yüklü pozisyon alımından bahsediyorum. A1 yüklü işlem yaptığında bir şekilde ml ile ilişkili oluyor bu işlemler.

Yoksa kıytırık hisselerdeki operasyonel hareketleri hep var A1 in...onlar kurumun karakterine uyan işlemler zaten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. Ülkerciler yavaş toplayın daa anladık 36 yolculuğu başladı da bu kadar olmaz aç kurtlar gibi saldırıyorlar tcell 16.40 üzeri kapatırsa yarına şenlik var demedi demeyin şimdilik savaşı boğalar kazanıyor esen kalın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    akbankın dün ve bu sabah ki hareketine karşı garan hiç oralı olmadı. aynı hareket yapsa 8,60 lara gitmeliymiş..

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

6. Twitter’da da yazdım. Robot-algo-hft vs bu işlemlerle yasamak zorundayız. Piyasanın üç robotun elinde oyuncak olmaması için en uygun çözüm bence işlemlerde borsa payının arttırılması. Bu şekilde tüm fiktif işlemler azalacaktır. Yoksa sıfıra yakın işlem maliyeti ile kurumlar at oynatmaya devam eder. Hem bistin arzı gündemdeydi, artan gelirler ile iyi fiyattan arz olabilir.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bu konulardaki çıkarımlarına katılmıyorum genelde. Ama bu görüşe katılıyorum. Bence de ml ve a1 bir şekilde bağlantılı. Belki ikisini de tek el yönetiyordur, belki a1 ml ye göre poz alıyordur. Bu arada yüklü pozisyon alımından bahsediyorum. A1 yüklü işlem yaptığında bir şekilde ml ile ilişkili oluyor bu işlemler.

Yoksa kıytırık hisselerdeki operasyonel hareketleri hep var A1 in...onlar kurumun karakterine uyan işlemler zaten.
    ML, A1, Marbas, Gedik karşılıklı işlemler ile hacim yapıyorlar. Vatandaş 100 bin liralık alsa takip edilir, 10 milyon liralık özel kademeler bir alınıyor bir satılıyor, dışarıdan bakan hacim var zannediyor, alan ve satan aynı ekip olmasa o kadar para 10 dakikada bir karşılıklı el değiştirmemesi lazım

Arada yazıyorum BDDK bu borsada işlemlerin serbest rekabet ortamında işlem görüp görmediğini farklı bir göz ile değerlendirmeli.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by mühendisyatırımcı Yazıyı Oku
    Dow nerden nerye geldi bist çok güçlü bu sene türk borsasının yılı olabilir.
    mühendis bey, yıl sonu öngörünüz nedir?

şu anda endeks = 119.000

% 20 yukarı = 143.000

% 20 aşağı = 95.000

HANGİSİNE YAKIN TAHMİNİNİZ..?
    ya da tahmininiz nedir 31 Aralık 2020 için...

(riskli bir piyasada, %20 aşağı veya yukarı hedef olması gerektiğini varsaydım)
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 169/999 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •