Sayfa 56/98 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    sende paranın hayrını gör
    Üstad yalnız benimki duruyor hala aradaki 3 vatandaşı temizlediniz, hayırlı olsun size. Başka bahara kaldı bizim satış ;) artık tasarının meclise geleceği zaman değerlendiririz. Bu arada 124.480,80 dururken benim gibi 124.480 e emir koyan kardeşe de selam olsun yalnız bırakmadı beni

2. Açılış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. hissesiyle vedalaşmak isteyen varsa tahtaya bekleriz.
    y.t.d

4. 13.55
    Tavan..
    Sn cenk alınan sizin lot mu?

5.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    13.55
    Tavan..
    Sn cenk alınan sizin lot mu?

Sayın Fibonacci hocam benimki değil, zaten benimki satılacağı zaman vakıf yatırım yazar, ama bir süre daha satmayacağım gibi duruyor sözümün arkasındayım. alanlara ve satanlara şimdiden hayırlı olsun bu arada.

6.  Alıntı Originally Posted by cenkc Yazıyı Oku
    Sayın Fibonacci hocam benimki değil, zaten benimki satılacağı zaman vakıf yatırım yazar, ama bir süre daha satmayacağım gibi duruyor sözümün arkasındayım. alanlara ve satanlara şimdiden hayırlı olsun bu arada.
    Yani sağ cep sol cep gibi..
    Hakkınızda hayırlısı..
    Satmamanıza sevindim..

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Yani sağ cep sol cep gibi..
    Hakkınızda hayırlısı..
    Satmamanıza sevindim..

Umarım bu hareketlilik uzun zamandır beklediğimiz beklentinin gerçekleceğinin işaretidir. 3 hisse de tavan. Ya organize bir iş var yada birileri gerçekten insider bilgi almış topluyor izlenimi var hisselerde. Umarım gerek iş bankası gerekse de hükümetimiz kurucu ve imtiyazlı hisselere senelerdir uygulanan zulümün son bulmasını sağlarlar.

Yoksa hisse fiyatı şu olmuş bu olmuş inanın hiç önemi yok. İş bankası gibi Türkiye’nin gururu ve dinamosu olan bir bankanın imtiyazlı ve kurucu hisselerinin bist e açık olması bile başlı başına yanlış bir durumdu şahsi düşüncelerime göre. Umarım bu yanlışlık tez zamanda düzeltilir de Banka hak ettiği statüye ve holding yapısına kavuşur. Tek beklentimiz bu. Doğru olan ne ise o yapılsın.

Ulu önderimiz Atatürk’ün mirasına sahip çıkmak bunu gerektirir diye düşünüyorum. Aynı zamanda hazinemizin de hak ettiği temettüyü artık alması gerekiyor.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Aklına yatan alır bu hisseleri almayan da almaz. Herkesin kendi bileceği iş

8. Burada az kişiyiz o yüzden yazıyorum. Herkes İşA sahibi değil. Jager arkadaşın dün belirttiği noktaya katılıyorum.

Varsın sağlı sollu olsun. Önemli değildir. Gerçek olanı değiştirmez. Biz gerçeği biliyoruz.

Kurucu da az ama bu daha az tarihi eser niteliğindedir.

Ve bu hisseler B hisselerine göre çok çok ucuz kaldı.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 56/98 İlkİlk ... 646545556575866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •