Sayfa 100/1000 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

1. Oralara gidenlerin çoğu kasap oluyor galiba sanırım bana öyle geliyor Yüksek ihtimalle .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu yapay zekalar biraz gerizekalı devrik cümleyi düzeltme yapmıyorlar bu teknoloji çağında çok geri kalmışlar bu konuda

3. 90 larda devlet televizyonunda dizlerde içki içiyorlardı sürekli .

Vaybe nereden nereye

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Ohhh... Bir de suyundan koysalarmış tam olacakmış, 15 Mayısta Corona tamammış gençler.

Foçadaki cıbıldaklar kampının, yerini bileniniz var mı?

https://ddi.sutd.edu.sg/when-will-covid-19-end/
    Adamlar matematiksel model koymuşlar. Bende hala nasıl bu işin düzeldiğine akıl sır erdiremiyorum ama sonuçta Türk genimi dersiniz, sağlık sistemimi , Allahın lütfumu bilemiyorum. Birey olarak hala yaşayacam mı ölecem mi bilmiyorum ama ülke bir şekilde atlatıyor hastalığı. Amerika ve ingiltere bile hedefledikleri rakamın altında süreci tamamlayacaklar gibi görünüyor.
    Şimdi önümüzde toplumsal ayrışma kısmı var. Hastalığı geçirenler ve geçirmeyenlerin mücadelesi olacak (filmde öyleydi). Kast ettiğim hastalığı geçirmeyenler sınırlama isterken, geçirenler sınırlamasız eski bildikleri hayatı yaşamak isteyecekler. Birde taşıyıcılar olacak mı olacaksa nasıl izole olacaklar onu merak ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Benim bir arkadaşın buna benzer bir fikri vardı sn dimitris.Şimdi bizim antalyadaki 5 yıldızlı otellerin bir kısmı kışın kapanmaz.Otel dönsün diye çok ucuza kışın kalmak mümkün.Gavurların yaşlılarından bunu yapan çok ,adam isveçten geliyor karısı ile,elbet yaşlı ve emekli tipler bunlar.4 ay otelde onlara göre bedava sayılacak rakamlarla kalıyorlar.Oda temizliği yeme içme bedava,e antalyada kışın da sokağa çıksan sıkılmazsın.Benim arkadaş bizim yazımızda kışı yaşayan ve bu şekilde otelleri ucuz olan ülkelerden otelleri ayarlayıp oralarda bu şekil çok ucuza kalınabilir.Kışın antalya yazın bu şekil başka bir ülke ve otel ayarlanıp çok da güzel yaşanabilir demişti.Belki çok uzun süre sıkar ama yaz ve kış birer ay mantıklı olabilir cidden.
    Sn hakem kafada varyasyon kurma abicim
    Sen ankarada degilmisin
    Ha ankara ha isvec
    Uygula ayni taktigi
    Yurtdışı isi yas
    Gurcu azeri pahalı
    Gurcude bizi pek sevdikleri izlenimi almadım
    Iran ucuzda sokaga adim atsan vatandaşınin yarisi hafiye gerci bnm gibi farkli düşünmeye çalışanlarin hosuna gitmiyo degil ha ama
    insanlari imkan bulan hmn ordan Ayrilmaya bakıyo yukarıda örnekler verilmişte
    Son düzenleme : Moruk; 25-04-2020 saat: 16:23.

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Hipotansiyonlular kan veremiyor olsa dükkan onların

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Burada yaşlısı var genci var, akıllısı var süzme salağı var şifreli yazmayalım, gezip görmek amacıylan gitmiyorlar mı?
    Yerel lezzetleri tatmak için gastronomi turizmine gidiyorlarmış abi .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bu da olabilir. Bahsettiğim ülkelere bizim milletin ne niyetli gittiği belli zaten. Adamlar da bunu biliyor, öptükçe öpüyorlar. Beter olsunlar .

Duruma göre X ülkesinin Antalya 'sı olur. O olmazsa Mersin 'i olur .
    Ama sonuç olarak hayat standartları artar .Uzak da değil. Sabah erken kalkıp uçağa binsen torunların kahvaltısına yetişirsin.
    Bir Türk icin en mantiklisi hala Türkiye (siyasete gözümüzü, kulagimizi kapatirsak).
    Mühim olan ne kadar gelir ve yasam tarzi gerek onu belirlemek.
    Izmir'de, Istanbul'da yasam sart degil.
    Izmir'de 1M olan ayni ev Aydin'da 350K örnegin. Geri kalani ile cok daha farkli gelir elde edilir.

Cok ucuz görünen ülkelerde baska sikintilar var.
    Alman fakirleri Bulgaristan'a takilmaya basladilar, cünkü Türkiye onlara pahaliya degil, bürokasi olarak zor gelmeye basladi.
    Bulgaristan AB'de oldugu icin, oturum izni, hastalik sigorta esdegerliligi falan daha kolay.
    Yunanistan'a gidenler orta halli olanlar ve kendine ev alabilenler.

Ancak hepimizin en büyük sorunu aliskanlik.
    Alistigimiz ortami birakmak zor geliyor.

Sayfa 100/1000 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •