Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 996/1004 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Viop XXXV

1. Çok yaşa paşam kisada uzundada kazandırdım bizlere.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    türkiye'nin 5 yıllık cds'leri tcmb'nin faiz indirimin ardından 8 baz puan artışla 450 baz puana çıktı- ıhs markıt

500'ün üstünde dünya değişir.

Ciddi küme düşeriz. Bankalar yurt dışından anca tefeci faizi ile borç bulup var olanları yenileyebilir. Borç yenilenmeyip kapatılacaksa piyasadan çekilir . Kuru yukarı ivmelendiren fasit bir daire oluşur. Gökyüzü limit espirisinin acılığını daha iyi yaşarız.

Ahmak değiller . Hükümet bunların hepsini biliyor. Bilinçli bir şekilde servet transferi yapıyorlar.

Sabit TL gelirli çalışan memur işçi - emekli ve yoğun rekabetten dolayı fiyat arttıramayan esnaftan alıp,

Dışarı mal satma şansına sahip fabrika ve bazı kobilere veriyorlar büyük çöküşü onlardan alacakları vergilerle çözebileceklerini düşünüyorlar. Tabii ingiltere de mahalle alma yoluna gitmezse bu kardeşler

Bir nevi anti-tez Robinhood.

Devlette hukukta eğitim de yapısal reform hem yapmak işlerine gelmiyor, iktiidarı paylaşmak demek. Hem de uzun vade işler, zaman kalmadı.

Yapacak bir şey yok izlemeye ve yaşayarak öğrenmeye devam.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. bakalım pala çalkalama harekatında tekrar nereye kadar basacakkk. dibi tazeler mi ortada bırakır mı ? görecez..

4.  Alıntı Originally Posted by Memedabi Yazıyı Oku
    Dayı Mart ayında ben marketteydim emmi kandıramazsın beni ?
    Görünen köy kılavuz istemez, markette para yok para
    O tahtayı satıp öbürküsünü alarak gün geçiyor, sırayla bi ona bi buna binip iniyorlar. sende cebelleş dur benim hisse niye çıkmıyor diye
    fakir geldik fakir gidecez, kabullen bunu artık memedabi cisim yaklaşıyor hustin hustin

16.96 Since 27 Aralık 2023

5. @aykuterdogdu

Döviz kurunu yükseltmek için dört koldan çalışıyorlar…
    Büyük manüplasyon şüphemiz var…
    Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Üyeleri görevden alınmadan önce kim döviz aldı?
    An itibariyle Merkez Bankası soyuluyor…

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    VADE GEÇİŞLERİNDE OLUŞAN BÜYÜK GAPLAR MUTLAKA DOLUYOR. kasım vadeye geçince rallideysek bunu nasıl dolduracak?

hatta temmuz başında bir arkadaş hayır demişti..oldu.

pala yapar..temmuz ve eylül başına bakın...illaki vade başında olmaz..ama bunu yapıyor..not etmek lazım...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

7. Koca koca adamlar merkez bankasının sınırlı alanını tartışıyor. Reisin maaş zammı 14.50 politika faizi 16 demekki 150 puan sınırlı alanı kalmış. Puha ha ha .. ulan iyice kafayı yedik

SPOT

Sayfa 996/1004 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •